Jak zainstalować spolszczenie do 3.2.2 ?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jak zainstalować spolszczenie do 3.2.2 ?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    07-02-2014
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny Jak zainstalować spolszczenie do 3.2.2 ?

    Znalazłem stronę z której pobrałem spolszczenie panelu admina i strony. Wgranie ich jednak na serwer do katalogów /admin/language/pl-PL oraz language/pl-PL nie sprawia, że pojawia się dodatkowa opcja w menu wyboru języka. Nie znalazłem nigdzie poradnika jak instalować ręcznie spolszczenie (nie interesuje mnie spolszczenie pobierane z serwera joomli i instalowane bezpośrednio na mojej stronie). Mógłby ktoś mi klarownie wytłumaczyć jak zainstalwać spolszczeni. Uprzedzając głupie odpowiedzi - nie, nie znalazłem tego w dziale z poradnikiami, w artykułach ani google. Wszędzie są tylko poradniki dla starszych wersji a postępując według nich nie da się zainstalować polskiego pakietu językowego na 3.2.2.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Po prostu zainstalować tak, jak każde inne rozszerzenie.
    Przesłanie na serwer do katalogów nie rozwiązuje sprawy, bo każde rozszerzenie musi być zarejestrowane w bazie danych.

    PS
    I pozwolisz na komentarz, jako że Twoje zastrzeżenia są wypowiedziane w sposób, którego akceptować nie można
    Jeśli nie wiesz, jak coś zrobić, bo nie możesz znaleźć, to po prostu to napisz, a nie "uprzedzaj głupich odpowiedzi" .
    Nie oczekuj też klarownych wyjaśnień, bo w ten sposób obrażasz tych, którzy na forum podpowiadają, jak coś zrobić (zarzucasz im, że robią to źle).
    I nie zastrzegaj, że "nie interesuje Cię oczywiste rozwiązanie", bo to brzmi arogancko. A prosisz o pomoc. Jeśli Cię z jakiegoś powodu nie interesuje, to napisz (np. że nie możesz z tego rozwiązania skorzystać)

    To, że nie potrafisz znaleźć, nie znaczy, że informacji nie ma. Pakiety językowe są rozszerzeniami i już od dawna (od 2008 roku, od wydania wersji Joomla 1.5) instaluje się je tak, jak każde inne rozszerzenie. I na pewno jest to napisane w niejednym poradniku.
    Na przykład tutaj:
    http://wiki.joomla.pl/Joomla_1.6._Sz...mla!_po_polsku
    http://wiki.joomla.pl/J2.5:Spolszczenie_Joomla!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-02-2014
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Pierwszy raz mam styczność tym cms'em od chyba 8 lat. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Zastrzegłem rozwiązanie o instalacji z serwera ponieważ mój hoster blokuje instrukcje php którą ta opcja wykorzystuje a nie mam możliwości jej zmiany (siła wyższa) - to nie jest arogancja. W każdym razie dziękuję za szybką odpowiedź. Temat można zamknąć.

Podobne tematy

  1. Jak zainstalować spolszczenie do VirtueMart 1.1.9
    przez strona na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 10-08-2011, 11:45
  2. jak zainstalować spolszczenie komponentu SEYRET
    przez proveve na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 18-08-2010, 19:07
  3. galeria w joomli, jak ją zrobić? jak zainstalować ? jaką wybrać?
    przez biznet1 na forum Galerie, media, obsługa grafiki i innych mediów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 06-08-2010, 12:14
  4. Jak zainstalować spolszczenie? -.-
    przez Bialas na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 29-03-2008, 23:38

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •