NVU vs. Dreamweaver - tworzenie szablonów - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: NVU vs. Dreamweaver - tworzenie szablonów

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-02-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wyobrażam sobie, że dla osoby zajmującej się profesjonalnie projektowaniem DW może być niezłym narzędziem. Trochę go poużywałem i nie powiem, że mi się nie spodobał. Wprost przeciwnie Wiele funkcji spodobało mi się i to bardzo (niestety).
    Niestety problemem jest przede wszystkim cena oryginalnego programu.
    Natomiast dla kogoś, kto chce stworzyć jedną, dwie strony na własny użytek jest całkowicie do zastąpienia


    .
    Ostanio edytowane przez Viking : 23-02-2007 04:08 Powód: w razie czego kontakt na priv

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-02-2006
    Wpisy
    61
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak jak napisał Ajrisz stworzenie templatkii pod Joomle nie jest takie trudne. Nigdy nie używałem "ekstra" narzędzi. Najczęściej korzystam z:
    a) Quanta - moim zdaniem najlepszy edytor dostępny zupełnie za darmo w każdej z dystrybucji Linuksa. Ciężko by było chyba znaleźć czego nie ma Quanta a ma DW.
    b) Zajączek - jak już pracuje pod Windowsem to właśnie ten program, co ciekawe pojawił się w Waszych wypowiedziach wiec nie jestem w tym osamotniony.
    c) Notepad2 - też pod Windows-em, do szybkiej edycji pliku.

    Generalnie tworzę statyczny szablon w html-u z formatowaniem położenia elementów a następnie umieszczam w pudełkach odpowiednie oznaczenia Joomli i zabieram się za jej formatowanie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •