Problemy z połączeniem na frontend, backend działa
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Problemy z połączeniem na frontend, backend działa

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2014
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny Problemy z połączeniem na frontend, backend działa

    Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi użytkownikami Wiele razy udało mi się znaleźć odpowiedź na jakiś problem dzięki Waszej społeczności, jednak tym razem jest inaczej, nigdzie nie napotkałem opisu problemu podobnego do mojego.

    Zaczęło się 2 dni temu, kiedy przy chodzeniu po frontendzie zaczęło się długie "oczekiwanie na" zakończone zazwyczaj Internal 500 albo "połączenie zostało zresetowane". Co jakiś czas udawało się odświeżyć stronę. Jednocześnie backend hulał, artykuły nienaruszone, można wczytywać edytować itd. Pierwsza myśl - coś po stronie mojego hostingu czyli home.pl. Po długim oczekiwaniu na odpowiedź - nie, u nich wszystko jest w porządku. Napisałem od razu, że nie jest i żeby sprawdzili ponownie. Znowu to samo, nic nie widzą, ale sugerują żebym wyczyścił przeglądarkę. OK, pomogło, ale na chwilę. Później znowu to samo, coraz rzadziej udaje się otworzyć stronę.

    Sprawdziłem więc każdy moduł, komponent i plugin, odłączając go i sprawdzając frontend. Nic. Uruchomiłem więc Chrome Check My links (działa tylko na Chrome) i porażka - 40-50% linków wyświetlało mi jako błędne, podczas gdy wiem że wszystkie są ok. Tak samo jest z Google, mimo licznych odwiedzin robota nie indeksuje artykułów, a jak indeksuje to po jednym na dzień - pewnie gdy uda mu się do niego dobić.

    Dalej, zainstalowałem tę samą templatkę na tej samej wersji Joomli z obszernym Quickstartem na innym adresie, ale też w home - śmiga.

    Więc mam pytanie: czy ktoś z Was może mieć pomysł, o co chodzi, poza wersją że home niedbale sprawdza to co ma sprawdzać...?

    Ja już nie mam pomysłów, co z tym zrobić. Być może potrzeba żeby ktoś spojrzał na to świeżym okiem i bez emocji.

    Wersja Joomli 3.2.2, template SJ Financial Smartaddons'a.


    Z góry dziękuję za pomoc,

    Artur

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2014
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny

    Myślałem, że nie można na forum zamieszczać linków do stron.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-02-2014
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    19
    Punkty
    2

    Domyślny

    Imo to jest problem z home.pl... Od kilku dni mam ten sam problem na wszystkich stronach które mam na home.. Czy to na joomla czy zwykły html...

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2014
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny

    W ciągu dnia przez godzinę nie działał im panel, nie można się było w ogóle zalogować. Co trzeba im przyznać, to że mają tupet.

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2014
    Wpisy
    10
    Punkty
    2

    Domyślny

    Teraz jest lepiej, nie ma już błędów 500 ani "połączenie zostało zresetowane". Obecnie wygląda to tak, że jest bardzo długi czas "oczekiwanie na ...", i kiedy już się zacznie ściągać, ładuje się błyskawicznie. Czas oczekiwania waha się od 5 do nawet 10-15 sekund, co jest zdecydowanie zbyt wysokim wynikiem, psującym jakość odwiedzania strony.

    Próbowałem wyłączać różne moduły, włączyłem kopmpresowanie js oraz css, ale nie pomogło.

    Będę wdzięczny za informację od kogoś co może być za to odpowiedzialne. Wina nie leży raczej po stronie home, bo inne serwisy działają dobrze.

Podobne tematy

  1. Problem z połączeniem z serwerem MySQL
    przez sheelmat na forum Instalacja, aktualizacja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 22-02-2014, 00:54
  2. Problem z połączeniem bazy
    przez Royalpl na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 20-12-2011, 21:49
  3. Instalacja i problem z połączeniem z bazą
    przez maro7 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 04-10-2011, 13:35
  4. Problem Rejestracja 1.5.14 1.5.15 Frontend/Backend
    przez g00fy na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-02-2010, 11:57
  5. Problem z połączeniem z localhost
    przez james.bien na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 12-03-2009, 13:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •