Logowanie do panelu administracyjnego w sieci Orange - nie działa !
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Logowanie do panelu administracyjnego w sieci Orange - nie działa !

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny Logowanie do panelu administracyjnego w sieci Orange - nie działa !

    Witam!

    Nie mogę się zalogować do panelu admina ścieżką www.twojastrona/administrator . Hosting jest na Orange (nie dawno w TP) , gdzie jeszcze na początku roku mogłem się zalogować.
    Jak się okazuje Orange ma postawiony nowy hosting i zabezpieczenia nie pozwalają się zalogować z ukośnikiem administrator .

    Mogę jedynie zalogować się do panelu gdzie Internet jest w Orange (działa już sprawdzałem) :-)
    Teraz mam pytanie jak można zmienić ścieżkę do panelu administratora ?

    A może ktoś już z tym się spotkał ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    komponenty:
    jsecure
    admintools
    i jakiś tam kilka innych które na to pozwalają ale nazw akurat nie pamiętam (nie kojarzę czy w przypadku admin tools nie powinna być to wersja pro)

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    22-02-2013
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Mam podobny problem, męczę się już od dwóch tygodni. Wyskakuje mi "błąd 403". W Orange TP twierdzą, że u nich jest wszystko OK. A mam Internet w innej firmie niż Orange. U kolegi, który ma Neostradę można się zalogować bez problemu. Czy poradziłeś sobie już z tym?

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witaj slawjohn.
    Do dnia dzisiejszego nie poradziłem sobie z tym pomimo zainstalowania jsecure. Tam gdzie internet jest z sieci Orange zaloguje się bez problemu ;( z Multimedii Polskiej już nie. Twierdzą, że przenieśli panel hostingowy i zmienione są zabezpieczenia także w url ścieżki nie może być zawarte słowo "administrator" .

  6. #5
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Każdy dodatek, który pozwala zmienić nazwę folderu administratora rozwiąże wasz problem. Zawsze można zmienić ręcznie ścieżki przypisane na sztywno.
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-05-2011
    Wpisy
    31
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dzięki Jak można zmienić ręcznie ścieżki na panel administratora ? Myślę, że nie tylko nas dwóch będzie miało ten problem !

  8. #7
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Znalazłem w archiwach coś, co może być pomocne. Są to miejsca, gdzie zamierzałem zmieniać ścieżki. Nie wiem czy te zapiski są kompletne, ale mogą być podstawą do dalszych działań. Dotyczą Joomla! 1.5.26. Być może coś nie jest poprawne, albo nie ujęte, gdyż mogłem jeszcze coś robić jak pojawiały się błędy i nie zapisałem. Obecnie nie dysponuję żadnym archiwum z tą przeróbką (gdy mija okres mojej opieki nad stroną przekazuję archiwa klientowi, a u siebie usuwam).
    Pobawcie się najpierw na lokalu, aby nie wyłożyć Joomla!.
    Kod PHP:
    administrator/components/com_admin/tmpl/sysinfo_directory.php
        Line 34:             writableCell( 'administrator/backups' );
        Line 35:             writableCell( 'administrator/components' );
        Line 36:             writableCell( 'administrator/language' );
        Line 42:                 writableCell( 'administrator/language/'.$alang );
        Line 45:             writableCell( 'administrator/modules' );
        Line 46:             writableCell( 'administrator/templates' );
    administrator/components/com_content/models/article.xml
        Line 4:     <params addpath="/administrator/components/com_content/elements">
    administrator/components/com_media/views/images/view.html.php
        Line 38:         if($app->getClientId() == 1) $append = 'administrator/';
    administrator/components/com_media/views/imageslist/view.html.php
        Line 39:         if ($app->getClientId() == 1) $append = 'administrator/';
    administrator/components/com_templates/admin.templates.html.php
        Line 122:                     <td><?php $img_path = ($client->id == JURI::root().'administrator' $mainframe->getSiteURL() ).'/templates/'.$row->directory.'/template_thumbnail.png'?>

    administrator/includes/application.php
    //Do sprawdzenia    Line 103:         $router =& parent::getRouter('administrator');

    administrator/includes/defines.php
    //Bez zmian    Line 27: define( 'JPATH_ADMINISTRATOR',     JPATH_ROOT.DS.'administrator' );

    administrator/templates/khepri/templateDetails.xml
        Line 37:         <param name="headerColor" type="folderlist" default="h_green" directory="administrator/templates/khepri/images" filter="^h_." hide_none="1" hide_default="1" label="Header Color" description="The color of the bar under the header" />
    components/com_contact/views/category/tmpl/default.xml
        Line 12:         <url addpath="/administrator/components/com_contact/elements">
    components/com_contact/views/contact/tmpl/default.xml
        Line 12:         <url addpath="/administrator/components/com_contact/elements">
    components/com_content/views/article/tmpl/default.xml
        Line 11:         <url addpath="/administrator/components/com_content/elements">
    components/com_newsfeeds/views/category/tmpl/default.xml
        Line 11:         <url addpath="/administrator/components/com_newsfeeds/elements">
    components/com_newsfeeds/views/newsfeed/tmpl/default.xml
        Line 11:         <url addpath="/administrator/components/com_newsfeeds/elements">
    components/com_poll/views/poll/tmpl/default.xml
        Line 11:         <url addpath="/administrator/components/com_poll/elements">

    includes/defines.php
    //Bez zmian    Line 30: define( 'JPATH_ADMINISTRATOR',     JPATH_ROOT.DS.'administrator' );

    libraries/joomla/environment/uri.php
        Line 237:                     $base['path'] .= '/administrator';
    libraries/joomla/html/html/image.php
        Line 131:                 if ( substr($directory, 0, 14 )== "/administrator" ) {

    libraries/joomla/installer/adapters/language.php
    //Bez zmian    Line 71:             if (!$this->_install('administrator', JPATH_ADMINISTRATOR, 1, $element)) {

    modules/mod_banners/mod_banners.xml
        Line 15:     <params addpath="/administrator/components/com_banners/elements">
    modules/mod_poll/mod_poll.xml
        Line 15:     <params addpath="/administrator/components/com_poll/elements">
    plugins/search/content.php
        Line 50:     require_once(JPATH_SITE.DS.'administrator'.DS.'components'.DS.'com_search'.DS.'helpers'.DS.'search.php');
    robots.txt
        Line 2: Disallow: /administrator/

    xmlrpc/includes/defines.php
    //Bez zmian    Line 26: define( 'JPATH_ADMINISTRATOR',    JPATH_ROOT . DS . 'administrator' );
    do tego jeszcze linki w bazie danych.

    Przed instalacją nowych dodatków trzeba sprawdzać ścieżki w plikach i zmienić na właściwe.
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

  9. #8
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    To chyba jakieś żatry.
    A co z aktualizacjami?
    A co z doinstalowanymi rozszerzeniami?
    Napisz do tych, co zmienili - niech powiedza jak to obejść.
    Co Cię trzyma na Orange?

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    15-03-2014
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Mam taki sam problem, co poprzedni administratorzy.
    Nie mogę się zalogować na zaplecze strony przez panel administratora w joomla 2.5. Korzystam z serwera Orange. Czy ktoś może rozwiązał problem logowania na serwerze Orange?
    Zmieniałem chmody do katalogów admin, tmp, logs ale to nie pomaga. Co należy zmienić w ścieżkach i w jakich plikach?

    Najdziwniejsze jest to że mogę się zalogować przez stronę frontową (edytować) teksty ale nie mogę dostać się do Panelu Admina.
    Czy administratorzy Orange zmienili ustawienia na serwerze?
    Teraz przy próbie logowania wywala komunikat:
    Błąd 403
    Dostęp zabroniony
    Nie posiadasz uprawnienień aby obejrzeć ten odnośnik.
    Dodam, że mam dostęp do bazy SQL i FTP-a.

    Proszę o pomoc.

  11. #10
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Nie czytałeś co napisała Jola? Zwłaszcza ostatniego zdania?
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego joomla 1.7
    przez areknr na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-11-2011, 22:43
  2. Nie mogę zalogować sie do panelu administracyjnego
    przez kofie86 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 21-05-2011, 20:11
  3. Nie działa logowanie na głównej, działa w panelu admin
    przez Madleine na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 22-02-2010, 13:53
  4. Nie mogę dostać się do panelu administracyjnego
    przez jokrasa na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 17-12-2007, 22:09
  5. Nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego
    przez oldfield na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 05-12-2006, 14:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •