300 spartan
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: 300 spartan

  1. #1
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny 300 spartan

    Nie chodzę często do kina, czego bardzo żałuję, ale jak już się czasem wybiorę to wtedy ogladaj zwiastuny (nie mylić ze Zwiastunem;)) idę na następny film i tak przez jakiś czas
    Dziś byłem na Rysiu, ale o tym w osobnym wątku, natomiast przez filmem leciał zwiastun 300. Nie słyszałem o tym filmie wcześniej, ale bardzo mi przypadł do gustu

    Tu co znalazłem w sieci:
    http://www.apple.com/trailers/wb/300...er1/large.html
    http://www.apple.com/trailers/wb/300...er2/large.html

    O 300 Spartanch już słyszałem dość dawno jako histori nieustraszonych wojowników stawiającym czoła przeważającym siłom wroga, czyli to co Tygrysu lubią najbardziej Do tego klimaty fantasy w filmie. może być naprawdę dobrza. Fakt że trailery wybierają to co najlepsze i nie zawsze oddaja ducha filmu, ale tak czy siak czekam na to z niecierpliwością

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Gdzieś przeczytałem, że po premierze tego filmu w Niemczech, były owacje na stojąco. Już dawno widziałem zwiastun i czekam z niecierpliwością. Ludzie chwalą też ścieżkę dźwiękową. Z tego co słychać nie są to na szczęscie jakieś ''smuty'' w stylu Gladiatora , tylko porządne kawałki

  4. #3
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A nie wiesz może czy polska premiera bedzie tak jak światow 9 marca, czy jest jakieś przesunięcie?

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Wg. Filmweb.pl polska premiera będzie 2007-03-23 . Trzeba czekać

  6. #5
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dziś zobaczyłem reklamę powyższego filmu w jakiejś gazetce. I na samym środku było napisane "Film zainspirowany powieścią graficzną Franka Milllera" Dla nie zorientowanych film jest oparty o komiks Franka Millera. Ja rozumiem że u nas komiks kojarzy się literaturą dla blondynki, ale znowy bez przesady, nazwywać go powieścią graficzną?! To mi się tylko kojarzy z określeniem sprzątaczki - konserwator powierzchni płaskich
    A przy okazji ktoś już widział? Bo ja na razie nie miałem czasu

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Oglądałem! Bardzo dobry film. Z komiksu ewidentne elementy to bajkowy krajobraz i ta krew ( gdy ktoś dostanie mieczem lub włócznią obraz zwalnia i widać jak tryska krew w sposób komiksowy, czyli takie ''kuleczki itd'' - to trzeba zobaczyć) . No i sceny walki są naprawdę dobre

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-04-2007
    Skąd
    London
    Wpisy
    23
    Punkty
    11

    Domyślny

    bardzo bardzo dobry !
    designLab - imagination is our power

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •