pytanie o prawo usuniecia autora
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: pytanie o prawo usuniecia autora

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-02-2007
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny pytanie o prawo usuniecia autora

    Witam serdecznie,

    1.Mam pytanie czy mozna usuwac autora okreslonego komponentu, modulu, ktorego imie, przydomek znajduje sie w stopce z informacja ze on dokonal stworzenia badz modyfikacji okreslonego komponentu, modulu?. czy jest to wogole dozwolone?

    2. Czy mozna wykorzystywac komponenty , moduly podpisane przez okreslonych autorow w celach komercyjnych?,

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    1. Jest dozwolone jeśli autor nie wyraził ku temu sprzeciwu, jeśli licencja na jakiej jest opublikowany dany dodatek na to zezwala.
    2. Jeśli zakupiłeś komercyjny dodatek - to zapytaj o to autora, jeśli to darmowy dodatek, a autor pozostawił informację w celach komercyjnych to nie możesz.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-02-2007
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Nie bede ukrywal ze chodzi mi przy drugim pytaniu o komponent Sobi - czy ten komponent moze byc wykorzystywany w celach komercyjnych?

  5. #4
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Nie zauważyłem... , a na poważnie - nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać (czyli korzystać, a nie sprzedawać!) SOBI komercyjnie.
    Jednak w sprawie usunięcia stopki przy takim wykorzystaniu odsyłam cię do współautora projektu - kontakt (nie zraź się adresem - pisz po polsku do rodaka)

    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-02-2007
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak najbardziej chodzi mi tylko o korzystanie z tego komponentu, i za jego posrednictwem w przyszlosci pobierac byc moze oplaty za zamieszczanie szczegolowych danych firmy w bazie firm, a wiec dziekuje za odpowiedz

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •