W jaki sposób stworzyć szablon one page
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: W jaki sposób stworzyć szablon one page

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    18-03-2014
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny W jaki sposób stworzyć szablon one page

    Witam

    Od paru dni nurtuje mnie pytanie w jaki sposób tworzy się szablon one page taki jak tutaj:
    http://www.okilla.com/1209/resource-...e-website-psd/
    czy istnieje jakiś moduł, który pomaga w stworzeniu takowego szablonu czy jest to już kwestia siły wyższej czyli programowania?
    Korzystam z Artisteer 4, może właśnie w nim już jest taka możliwość?
    Jeśli oba z moich pytań są niewłaściwe to proszę o pomoc jak coś takiego stworzyć

    Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    493
    Punkty
    74

    Domyślny

    Jak robiłem szablon one page to poprosiłem wujka Google aby mi wyszukał odpowiedzi na hasło "one page" i dostałem zadawalająco dużo linków aby z nich skorzystać
    Pozdrawiam

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    18-03-2014
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    kolego marian_mk nie lubię takich mało konkretnych odpowiedzi na forach różnego rodzaju dlaczego? dlatego, że większość ludzi tak jak i ja traktuję pytanie na forum jako ostateczność, a Twoja odpowiedź jest lekko ubliżająca z tego względu, że średnio inteligentny człowiek przeszukuje najpierw właśnie googla potem zwraca się z pytaniem na forum. Uwierz mi, że siedziałem nad tym tematem właśnie w wyszukiwarce jakieś 2 dni ( i nie tylko ja sam ) i nie uzyskałem zadowalającej mnie odpowiedzi na nurtujący mnie temat. Więc jeśli masz jakieś doświadczenie już na tym polu to podaj odpowiedzi proszę na moje pytania, a nie od razu podajesz mi adres www.google.pl, który każdy zna. Więc jeśli jesteś tak miły to bardzo Cię proszę o linki bądź odpowiedzi

    Pozdrawiam

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @marecky1984 => myślę że tutaj masz wystarczająco jasno wskazany kierunek poszukiwań => http://codegeekz.com/20-jquery-plugi...lling-effects/
    reszta w twoich rękach => czas poszukiwań 4 minuty

  6. #5
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marecky1984 Zobacz wiadomość
    Korzystam z Artisteer 4, może właśnie w nim już jest taka możliwość?
    Może (skoro już zapłaciłeś za program) to warto pytać na ich forum ?

    Jeśli jednak nie przyda ci się do tego w/w program to może jednak trzeba wrócić do źródeł .. http://bit.ly/jonepage

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    18-03-2014
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    O to właśnie chodzi, że nie chcę gotowej templatki bo te też już przejrzałem, chodzi mi bardziej o umiejętność tworzenia tych stron niżeli ściąganie gotowców.
    Gall anonim bardzo dziękuję za link tylko tutaj nad tym tematem się również głowiłem i uznałem, że to nie jest do joomli a jeśli tak to będę musiał poszukać sposobu na instalację pluginu jQuery

  8. #7
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Producent Artisteera posiada doskonałe forum.I ten sposób budowania szablonu z wykorzystaniem Artisteera był w nim poruszany tutaj masz konkretny przykład szablonu zrobionego w Artisterze włąśnie w ten sposób
    Spokój niczym nie zmącony .Pozdrawiam Adam *_* Pomógł daj punkt *_*
    http://wiki.joomla.pl/U%C5%BCytkownik:Tor

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    29-10-2010
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Uuuu brawo, brawo... w koło sami profesjonaliści, jak miło się czyta konkretne odpowiedzi na zadane pytanie. Po cholerę macie to forum się pytam...kiedyś takie fora były kopalnią wiedzy, kiedy nie było jeszcze tak dużo fachowej treści w necie(mówię o czasach 10-15 lat temu), teraz strach cokolwiek poruszyć, a nie daj boże zapytać. Nie tylko tu, ale na większości jest podobnie. Nie da się otrzymać odpowiedzi, która coś wniesie nowego do tematu, jakiejś metodyki wprowadzenia, podpowiedzi czego kolwiek. Wypowiedzi typu idź do googla to tylko strata czasu zadającego pytanie i odpowiadającego(pytam po ch... odpowiadać w ten sposób, co to daje i jaki jest tej wypowiedzi sens???). Panowie Gall Anonim i Tor_ w moim odczuciu powiedzieli coś z sensem, reszta straciła czas. Najgorszy chyba jest sarkazm administracji...panie "wyga" trzepiz -słabe to było, można było sobie darować... Właściwie to ja też go tracę bo oczywiście się nic nie zmieni, a odsyłacze do googla i tak będą w standardzie, ale mnie przynajmniej ciśnienie trochę zeszło. Wybacz marecky że zmarnowałem i twój czas bo musisz przeczytać moje wypociny, ale nie mogłem się powstrzymać.

  10. #9
    Wyjadacz
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    682
    Punkty
    48

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez khazel Zobacz wiadomość
    Uuuu brawo, brawo... w koło sami profesjonaliści, jak miło się czyta konkretne odpowiedzi na zadane pytanie...
    Nie rozumiem czemu takie wzburzenie. Skoro konkretne pytanie to i konkretna odpowiedź.
    Zadający pytanie dostał konkretny link z przykładowymi pluginami do biblioteki jquery.
    Jedyną rzeczą która wymaga stworzenie takiego szablonu to umiejętność czytania.
    Pokaż mi tu brak konkretu?

    Co do Artisteer 4 to nie jest forum wspierające ten soft. Używam czasem tego softu do stron wizytówek bo skraca czas stworzenia prostej stronki ale nic poza tym. Ja osobiście nie widziałem takiej możliwości i też szczegółów szukałbym na stronach Artisteera między innymi na forum wymienionego softu.

    Pan Michał również pokazał pokazał w jaki sposób poszukiwać w wyszukiwarce google danych zagadnień. Dzięki jego podpowiedzi znalazłem masę informacji jak taki szablon wykonać.

    Twoje wzburzenie jest tutaj nieuzasadnione i nie wnosi nic do rozmowy.

  11. #10
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie ma się co przejmować miałczeniem oceniaczy. Jedyne, co potrafią to pyszczyć.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. w jaki sposób tłumaczycie :
    przez kurtz na forum Tłumaczenia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 28-09-2011, 20:50
  2. W jaki sposób zarchiwizowac same artykuły?
    przez henry na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 19-08-2009, 15:47
  3. W jaki sposób stworzyć stronę jak np: filmweb, imdb?
    przez kikokos na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-09-2008, 14:25
  4. Artykuły w front page - sposób wyświetlania
    przez rzodkiewka na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-04-2008, 11:45
  5. Jaki jest najlepszy sposób?
    przez s1ntex na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 20-09-2006, 21:28

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •