Blad podczas aktualizacji Joomla 3.0 na 3.2 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Blad podczas aktualizacji Joomla 3.0 na 3.2

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-03-2014
    Wpisy
    12
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mac Zobacz wiadomość
    No ale jakas wiedza jest potrzebna Joomla ma byc dla takich, ale w użytkowaniu nie administracji, tu wiedza tez jest potrzebna.
    No tak, tylko że z wiedzą się nie rodzimy tylko ją zdobywamy. Sposoby są różne. Jednym z nich są konkretne odpowiedzi tych, którzy już ją posiadają.:-) Dlatego się do Was uśmiechamy. Niektórzy jej strzegą jak dobytku i nie chcą się nią dzielić, a niektórym sprawia to przyjemność. Ja nie wiem którą z wersji się da, a której nie. Ja tylko cytuję to co przeczytałem na wiki.joomla.pl.


    Cytat Wysłane przez mac Zobacz wiadomość
    No to pretensje do Home.pl, które nie uprzedzilo cie ze przygotowują autorska wersje instalki, która się sypnie w wypadku aktualizacji.
    Pełna zgoda, bo przecież fakt że o tym piszę nie oznacza że mam do Ciebie czy kolegów jakiekolwiek pretensje. No ale fakt, że tylu użytkowników ma z tym problem pozostaje faktem, który zniechęca do pracy. Bo ten czas spędzony na poszukiwanie rozwiązań i do tego niepewnych jest zupełnie bezproduktywny i kosztowny. Dlatego radziłem, aby nie aktualizować tylko wgrać nową wersję do innego katalogu, albo pozostać przy tej, która jest sprawdzona.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pierre1953 Zobacz wiadomość
    Dlatego radziłem, aby nie aktualizować tylko wgrać nową wersję do innego katalogu, albo pozostać przy tej, która jest sprawdzona
    Pozostanie przy wersji nieaktualnej grozi wizytą "kolegów z Turcji". Jak chcesz żeby Ci się włamali to Twoja sprawa. A postawienie "obok" nowej witryny aktualnej w przypadku kiedy ma się kilkanaście rozszerzeń firm trzecich nie jest chyba rozwiązaniem optymalnym.

    Generalnie nie ma problemu z aktualizacją z 3.1.x do 3.2.x. Problemy zazwyczaj pojawiąją się jeśli chcemy robić to na serwerze który nie spełnia określonych wymogów. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie kopii naszej witryny i uruchomienie jej na serwerze lokalnym JAMP. Tam przeprowadzenie aktualizacji i tak zaktualizowaną stronę przenosimy na serwer docelowy.

    Jeśli nie wiemy jak zrobić "zrzuty" i inne tego typu rzeczy to do robienia kopii są proste narzędzia typy Akeeba Backup + Akeeba Kickstart. Ale o tym już na forum setki razy było.

  4. #13
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pierre1953 Zobacz wiadomość
    Sam wypróbuj to co piszesz.
    Kiedy wreszcie napisze ktoś, kto ma coś konkretnego do powiedzenia ???
    Poczytaj regulamin a się dowiesz, że nikt nie musi Ci odpowiadać. Skoro jesteś nowicjuszem, to się nie ciskaj, tylko czekaj na bardziej zadowalającą odpowiedź lub się doucz i sam rozwiąż problem.
    Nie chcesz nie próbuj, to nie ja mam problem. Przedstawiłem sposób w jaki ja bym do tego próbował podejść.
    Pare razy w naprawiałem joomla w sposób podany w wielu wymienionych punktach ale nie w takim zestawie.
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

  5. #14
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pierre1953 Zobacz wiadomość
    Szczerze to mam dość Joomli i chyba nie będę się z tym męczył (a miało być tak różowo). [...] Mam ciekawsze zajęcie.
    Bądź tak dobry i dotrzymaj słowa.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #15
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pierre1953 Zobacz wiadomość
    Szczerze to mam dość Joomli i chyba nie będę się z tym męczył (a miało być tak różowo). Same bugi, błędy, które prowadzą do siedzenia całymi dniami, żeby coś porządnego zrobić. Mam ciekawsze zajęcie.
    Jaki spec taki piec
    Powinieneś wiedzieć że Joomla 3.x.x jest krótkookresową wersją przejściową i jako taka służy do tego aby wersja 3.5.x była dopracowana i dopasowana do potrzeb zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.
    Faktycznie zamiast zgłosić produktywnie swoje uwagi do OSM'u masz lepsze zajęcie => trollowanie
    Najwyraźniej masz za dużo czasu i ci się nudzi -skoro masz lepsze zajęcia to się nimi zajmij i nie absorbuj zasobów forum.
    pleaseeeeeeeee

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Błąd podczas aktualizacji Joomla! 2.5.6 do wersji 2.5.8.
    przez Renat na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 03-01-2013, 22:13
  2. Brak postępu pobierania podczas aktualizacji Joomla 1.5 do 2.5
    przez michal1233 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-02-2012, 14:44
  3. blad podczas aktualizacji SMF
    przez hawli na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 04-03-2009, 23:58
  4. blad podczas instalacji joomla!?
    przez swierszcz na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 13-03-2007, 16:05
  5. Problemy podczas aktualizacji 1.08 na 1.0.10
    przez Amaria na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 03-08-2006, 18:15

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •