Wasze opinie o serwerach.
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Wasze opinie o serwerach.

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny Wasze opinie o serwerach.

    Witam, chciałby poznać opinie użytkowników VIRTUEMART o serwerach, na których mają swoje sklepy. Ja osobiście korzystam z usług Easyisp.pl i jestem średnio zadowolony (bo jak jest tak do 8 klientów w sklepie to jest ok ale jak mam już ponad 12 to się sklep wysypuje).

    Czekam na wasze opinie...

  2. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Od zawsze bylem przeciwny komentowaniu hostingow na tym forum bo latwo w tej dziedzinie o bezpdstawne robienie zlej reklamy. Tego oczywiscie nie zarzucam tylko skoro juz ma taki wątek zostac to konieczne bedzie usciclenie ...

    Podaj ustawienia serwera, objawy wysypki, ilosc generowanych zapytan do bazy danych przy jakiej ilosci userow, jakiego komponentu SEF uzywasz, czy uzywasz kompresji gzip, czy miniatury robisz sam czy generuje je skrypt, jakiej wielkosci sa org zdjecia, czy masz zintegrowany jakis wiekszy komponent (CD, PhpBB), dobrze jest tez przejrzez logi z serwera w poszukiwaniu bledow.

    Oczywiscie zakladam ze wszystkie wymagania isntalatora Joomla sa spelnione (dostep do /tmp ; /cache, register_globals off, safe_mode_off, mySQL 4.x, php 4.x)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •