Niechciane podstrony co je tworzy ?, jak sie tego pozbyć ?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Niechciane podstrony co je tworzy ?, jak sie tego pozbyć ?

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2012
    Wpisy
    60
    Punkty
    2

    Domyślny Niechciane podstrony co je tworzy ?, jak sie tego pozbyć ?

    Panowie, proszę uprzejmie o pomoc, nie wiem co odpowiada za jakąś dzwiną mape strony, a raczej mape menu, nie ma czegoś takiego na stronie a google zaindexowało takie nieładne linki, Proszę o pomoc, co za to odpowada ? jak to wyłąćzyć usunąć . http://linieautokarowe.com.pl/component/content/ albo takie coś http://linieautokarowe.com.pl/compon...8-kontakt.html niestety jest tego więcej , wszystko mniej wiecej w podobnym stylu.

    Dlaczego Pan Panie Zwiastun jest tak złośliwy ? żeby usywać post za dwie litery ...ehh przecierz bez nas zwykłych urzytkowników forum by nie nie miało sensu isnienia. Sledzę to forum od dawna i tak jak Pan traktuje niektórych urzytkowników, jak sprowadza pan ich do poziomu głupków, nieuków, gówniarzy naprawde jest przerażające, ale nie mnie oceniać innych, przepraszam za słowo "głupków".

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bnet Zobacz wiadomość
    Sledzę to forum od dawna i tak jak Pan traktuje niektórych urzytkowników, jak sprowadza pan ich do poziomu głupków, nieuków, gówniarzy naprawde jest przerażające, ale nie mnie oceniać innych, przepraszam za słowo "głupków".
    Zaiste, mam "boskie" umiejętności - z użytkowników robię uRZytkowników, z mądrych głupków, z oczytanych nieuków, z dojrzałych smarkaczy.
    A może wystarczyłoby po prostu - jak w Twoim przypadku - zachować się przyzwoicie i nie używać słów powszechnie uznawanych za nieodpowiednie w towarzystwie?
    Tak, jak napisałem w uzasadnieniu - to nie jest forum o fekaliach, a ja - i sądzę, że wielu innych uczestników forum - nie mamy przyjemności stykać się tutaj z kloacznym językiem.

    Google nie zindeksowało adresów znikąd. Widocznie takie znalazło, gdy odwiedzało witrynę. Teraz możesz
    a) przekierować te adresy na właściwe za pomocą komponentu Przekierowanie
    b) powalczyć z niechcianym adresami za pomocą Googlowych narzędzi webmastera
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-09-2012
    Wpisy
    60
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dziękuje za odpowiedz, co do spraw "fekaliowych" to już nie rozbijajmy ..... na atomy..... (proszę tego nie uznać za złośliwość a raczej zakopanie toporka)
    Wracając do tematu, czy widomo skąd się to wzieło ? może coś jest zainstalowane, jakiś komonent, dodatek który coś takiego stworzył, na pewno nigdy nie tworzyłem takich linków. Wiem jak się tego pozbyć ale bardzo chciałbym się dowiedzieć co ich stworzyło i jak w przyszłości tego uniknąc. Jeśli bedzie potrzeba podam więcej informacji.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bnet Zobacz wiadomość
    czy widomo skąd się to wzieło ?
    Cytat Wysłane przez bnet Zobacz wiadomość
    na pewno nigdy nie tworzyłem takich linków
    Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Wystarczyło np., że najpierw utworzyłeś stronę kontaktu, a nie włączyłeś wcześniej obsługi prostych adresów, i pająki Google akurat w tym czasie spenetrowały Twoją witrynę.
    Teoretycznie niemożliwe, żeby sobie Google takie linki wymyśliło. Praktycznie, choć nie chce mi się wierzyć, to już i takie sytuacje widziałem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. Niechciane podstrony co je tworzy ?, jak sie tego pozbyć ?
    przez bnet na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 05-04-2014, 19:40
  2. Jak się tego pozbyć?
    przez vitasklep na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 21-10-2009, 18:14
  3. Database Encyclopedia - jak się tego pozbyć
    przez jjscalak na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 21-08-2009, 12:47
  4. artgbook jak się tego pozbyć
    przez hizel na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 28-03-2008, 20:07

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •