Problem z logowaniem do strony na jomla
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Problem z logowaniem do strony na jomla

  1. #1

    Domyślny Problem z logowaniem do strony na jomla

    Witam serdecznie mam problem, chciałem hasło na pewno dobre wpisuje ktoś musiał je zmienic prosze o jakies rady z góry dziekuje zalogować sie na stronę tak jak zawsze wpisuje login i hasło a tu nagle wyskakuje mi że błędne. Myślałem że wpisałem żle ale po 10 próbie zorietowałem sie że raczej nie. Login przyszedł mi na e-maila ale hasła nie da sie wyskakuje mi komunikat ,,, Niepomyślna zmiana hasła: Główny administrator nie może prosić o przypomnienie hasła. Skontaktuj się z innym głównym administratorem lub skorzystaj z alternatywnej metody odtwarzania hasła. ```
    hasło napewno dobre wpisuje ktoś musiał je zmienic prosze o jakies rady z góry dziekuje

    - - - Updated - - -

    Nie wiem czy to ma znaczenie adres strony to http://www.domekwrabce.com.pl prosze o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz mac awatar
    Dołączył
    09-10-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    881
    Punkty
    115

    Domyślny

    Ratuj Admina http://pliki.joomla.pl/katalog/doste...uj-admina.html
    oczywiscie najpierw backup bazy i strony

  4. #3

    Domyślny

    Udało sie aż jestem w szoku że potrafiłem Dzieki za pomoc. A wiecie może dlaczego tak sie stało że nagle samo sie zmieniło hasło? Nikomu nie udostępniałem hasła.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-05-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    nie działa ten link, nie chcę zakładac nowego tematu. skąd pobrać nowy plik ratuj admina? do joomla 3,6 siadło hasło, nie wiedzieć czemu

  6. #5

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-05-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    niestety ani ratuj admina ani w bazie (widać normalnie konta, hasła też są pewnie prawidłowo ustawione, a zmiana hasła nic nie daje), musi być w czymś innym problem. zmieniałem ustawienia serwera i chyba kopia była na innym php robiona, w ogóle tez robiłem jakoś aktualizacje niedawno i sie wszystko pokićkało.

    - - - Updated - - -

    mam takie komunikaty przy przywracaniu z kopii

    WAŻNE! Przywracanie witryny na serwerze w innej wersji PHP, niż ta na której użyto kopii zapasowej witryny.
    Oryginalna wersja witryny serwera PHP była 5.5.34 a twoja obecna wersja PHP to 5.3.29. Należy pamiętać, że różne wersje PHP mogą różnić się, a niektóre mogą spowodować problemy z dotychczasowymi rozszerzeniami (komponenty, moduły, pluginy, biblioteki i szablony) nie będą działać prawidłowo. W takim przypadku witryna może wyświetlać błędy lub może się nie załadować. Niestety, nie jesteśmy w stanie zapewnić wsparcia dla tych kwestii. Trzeba będzie sprawdzić wszystkie rozszerzenia czy działają prawidłowo z obecnym PHP 5.3.29 przed przystąpieniem do przywrócenia witryny na serwerze.

    ×WAŻNE! Odtwarzasz witrynę w innym miejscu
    Instalator wykrył, że odtwarzasz witrynę w innym miejscu niż to, w którym wykonano kopię zapasową. Niektóre rozszerzenia, jak Admin Tools, mogą wymagać ponownej konfiguracji, jeśli są przypisane do konkretnych ścieżek lub adresów URL. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z dokumentacją rozwiązywania problemów.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    I w czym masz problem. Bo komunikaty Cie informują o sytuacji i ostrzegają przed ewentualnymi problemami.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-05-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    Z nowszych kopii strona w ogóle się nie wgrywa i nie działa. Ze starszej działa, ale nie mogę się zalogować do Panelu.
    Co znaczy w tym drugim komunikacie "w innym miejscu"?
    A co do pierwszego - jak mam ustawić php dla całego serwera?
    Przy okazji, całe te problemy biorą się z regularnych ataków - dopisywania kodu do plików php. Jaki znacie na to najlepszy sposób? Aby zabezpieczyć stronę - o aktualizacji joomla wiem, o dziurawych pluginach też, ale jak korzystasz z gotowców to tam wszystko prawie dziurawe. Zwiastun - jeśli możesz daj odp.

  10. #9
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Zacznijmy od początku - jaki hosting? - dostawca

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-05-2012
    Wpisy
    20
    Punkty
    2

    Domyślny

    nazwa.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Problem z Jomla z zapisaniem zmian na stronie.
    przez domekwrabce na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 04-11-2013, 18:32
  2. Zlece uruchomienie strony na jomla 2.5
    przez domeny na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 14-03-2013, 14:54
  3. problem z logowaniem do strony
    przez techdive na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 15-11-2010, 15:23
  4. problem z logowaniem z poziomu strony
    przez pardokan na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 31-01-2009, 20:20
  5. Problem z Logowaniem do strony
    przez FCDamian na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 19-07-2008, 09:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •