Cześć, mam problem z moją galerią JoomGallery 3.1.1
Dałem użytkownikom możliwość wysyłania zdjęć z frontendu. Ponieważ mogą oni operować tylko na jednej galerii to skasowałem z szablonu dostęp do panelu użytkownika.
Obsługa ma się odbywać tylko wykorzystując ikonki edycji, usunięcia i dodania pliku.

Wszystko działa, oprócz wysyłania. Po kliknięciu w upload_icon wyskakuje iframe z opcją wysyłu za pomocą drag and drop. Problem w tym, że jak ustawię tytuł, wybiorę zdjęcia itd
i kliknę wczytaj to nie ma żadnego efektu. Wygląda to jakby nie było, żadnej akcji podpiętej pod przycisk.

Próbowałem, na innych templatkach, gdzie nie miałem nadpisanych szablonów joomgallery i efekt jest ten sam.

Może to wina złych ustawień w konfiguracji komponentu, ale już na tyle sposobów kombinowałem, że się poddałem.

Dotarłem do pliku view odpowiadającego z ten widok: administrator/components/com_joomgallery/views/mini/tmpl/default_upload.php i zmieniłem w nim ustawienia drag and drop
autoUpload: false, na true.

Efekt jest taki, że odrazu po wybraniu obrazków pliki się próbują ładować jednak wyskakuje błąd:
86087756578879032730.png

W backendzie wysyłanie przez drag and drop działa bez problemu, z frontendu, ale przez panel użytkownika tak samo.
Mi jednak zależy na tej ikonce ponieważ ważnym rozwiązaniem, jest dla mnie iFrame.


Proszę o pomoc

P.S Jak nie znajdzie się rozwiązanie to będę musiał przerobić szblon wysyłki z panelu uzytkownika tak by wyświetlał się w iframe i podczepić go pod tą ikonkę, ale jako że robiłem to z ikoną edycji obrazka i wiem, że dla mnie do sporo męczarni to wolał bym nie :/