rozmieszczenie modułow
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: rozmieszczenie modułow

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-10-2005
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny rozmieszczenie modułow

    hej...
    to znowu ja ;)
    tak sobie siedze i kombinuje iiii... no wlasnie. zachcialo mi sie modulu, ktory bedzie wyswietlany na samum dole strony nad stopka w poziomie. czy mozna cos takiego uzyskac, czy wyglad (rozmieszczenie) modulow jest zdefiniowany w templatce, czy mozna sobie zmieniac do woli?
    i przy okazji, zeby nie zasmiecac... w jaki sposob moge wladowac logo we flashu? probowalem wcisnac w edycji html skorki, ale za nic nie moge trafic logiem we wlasciwe miejsce, albo jest ponizej miejsca na logo,albo wyzej.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Pozycje modulow jest zdefiniowane w pliku index.php templatki - mozesz podejrzec gdzie jakie sa z poziomu panelu admina, opcja podglad z pozycjami modulow.
    Co do logo we flashu - temat chyba byl juz nieraz walkowany.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-10-2005
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek
    Pozycje modulow jest zdefiniowane w pliku index.php templatki - mozesz podejrzec gdzie jakie sa z poziomu panelu admina, opcja podglad z pozycjami modulow.
    czyli, rozumiem z tego, ze nie moge zmieniac pozycji modulow, bez ingerencji w kod templatki? nie zebym sie chwalil,ale o podgladzie z poz. modulow wiedzialem...;)

    Cytat Wysłane przez Dylek
    Co do logo we flashu - temat chyba byl juz nieraz walkowany.
    tak, wiem. czytalem nawet kiedys na ten temat, ale teraz za cholere nie moge tego tekstu znalezc (nie pamietam gdzie o tym czytalem...) ale jak to "ktos" powiedzial "szukajcie a znajdziecie"
    szukam dalej...

    dzieki za podpowiedzi...

  5. #4
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    pozycje modulow mozesz zmieniac dowolnie a gdzie dany modul sie pojawi zalezy od pliku index.php szablonu, w ktorym zostaly wstawione, np. jezeli pozycja user9 osadzona jest w stopce to publikujac dowolnuy modul na pozycji user9 zobaczysz ten modul w stopce

    pozdr
    josh

  6. #5
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Co do loga to musialbys pokazać konkretnie o co Ci chodzi

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-10-2005
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    logo... odpuscilem sobie,poniewaz animacja niebardzo pasuje do wygladu stronki, poza tym zrobilem calkiem ladne zwykle logo i szkoda mi go wyrzucac.
    wracajac do modulow nie wyrazilem sie jasno...
    chodzi mi o to, ze dana templatka ma zdefiniowane jakies okreslone pozycje tak jak np tutaj...


    i ilosc miejsc na moduly. chodzi mi o to czy mozna zmieniac i przed wszystkim dodawac nowe pola wyswietlania modulow?

  8. #7
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    oczywiście ze mozesz zmienic zfrwono uklad jak i ilosc modulow. Przedewszystkim jak zakladniesz w kod stronki zobasz ze modul jest ladowany po przez mosloadmodule (czy jakos tak nigdy nie pamietam skladni) wiec tylko od ciebie zalezy jaki modul a wlasciwie jaka lokalizacja i w jakim miejscu strony sie znajdzie
    Lokalizacji mozesz ustawic cos kolo 50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •