Witam serdecznie!

Od dobrych dwóch tygodni mam spore problemy z moją stroną. Chodzi o meta description i meta keywords. Otóż z jakiegoś powodu, na podstronach i w artykułach nie wyświetla mi przypisanego meta description (ustawianego w opcjach poszczególnych pozycji menu w przypadku podstron i generowanego przez dodatek w przypadku artykułów) tylko globalny, ustawiany w konfiguracji globalnej. Oczywiście odbija się o bardzo niekorzystnie na pozycjonowaniu... Szukałem wszędzie i nie znalazłem nic sensownego. Próbowałem wielu rozwiązań. Ręczna edycja pliku index.php w template pomogła na chwilę i w artykułach meta description było pierwszymi 256 znakami artykułu. Niestety stan ten nie utrzymał się długo. Próbowałem także Metageneratora, który w ogóle nie zareagował... Ktokolwiek wie o co może chodzić? Mam teorię roboczą, że mój szablon jest po prostu zje...psuty i nie ma odpowiednich znaczników odpowiadających za generowanie mety z innych miejsc niż konfiguracja globalna... Zakładam, że potrzebujecie jakichś plików czy coś, więc czekam na odpowiedzi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Alchelor