Witam,

Utworzyłem menu za pomocą projektanta, wszystko jest prawidłowo zagnieżdżone. W stylach opisałem wygląd ul li oraz całej nawigacji i wszystko jak najbardziej mi odpowiada, aczkolwiek po włączeniu opcji Pokaż pozycje podmenu nic sie nie dzieje, pomyślałem, skopiuję menu utworzę z nazwą submenu i zaznaczę Rozpocznij od poziomu 2, pozycję dałem tą samą (może akurat się uda) no i efekt nie był zamierzony, ponieważ po kliknięciu w kategorię nadrzędną, submenu pojawiało się zamiast menu, a chciałem by po najechaniu na kategorię nadrzędną, menu się rozwijało.

Pomyślałem, że nie da się tego tak zrobić, więc zainstaluję CK Maximenu udało mi się ustawić by czytał mój style po części, menu jest rozwijane, jednakże nie potrafię edytować linków, które są rozwijane. Chciałbym by rozwijało się z tłem, które jest zależne od wielkości linków, a uzyskałem efekt tła na szerokość okna przeglądarki, do tego po najechaniu na link w liście rozwiniętej, joomla czyta css :hover głównych linków menu, zapewne tak ma być, lecz po prostu nie wiem jak się za to zabrać, bo CK Maximenu ma wiele klas, których modyfikacja niewiele wnosi, a jeśli już to często efekt jest dziwny, połączenie mojego css z CK Maximenu.