Joomla_2.5.18 i Unable to connect to the Database: Could not connect to MySQL. - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Joomla_2.5.18 i Unable to connect to the Database: Could not connect to MySQL.

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    26-07-2014
    Wpisy
    6
    Punkty
    2

    Domyślny

    odpowiedział @Bazyl i na tym się skończyło. Potem ktoś tam zobaczył coś o wersji i się zaczęła jazda.
    A zrozumieć to nie chcesz Ty - nie interesuje mnie nic na temat która wersja lepsza - dałam 5x odpowiedź dla czego wybrałam ta i nie mam ochoty powtarzać tego kolejny raz.
    Tytuł wątku był zupełnie inny nie mający nic wspólnego z wersja, więc nie drąż tego dalej, mnie nie wkurzysz, a dasz innym kolejnym polewkę.
    A żeby ciebie i pozostałych zadowolić i zakończyć wreszcie ta durna i nic nie wnoszącą gadkę zerknij na zrzut - dla waszego szczęścia, i wiadomości, że ja wiem co wrzucam na serwer, po co i dlaczego akurat to a nie to, co inni mówią - przed chwilką wrzuciłam tą waszą tak polecaną wersję Joomla! 3.2.4 (jak widzisz, wiem jak sie takie rzeczy robi, ja jak juz zarabiałam na komputerach, to ciebie mogło jeszcze nie być na świecie, ja zęby zjadłam na taimexach, commodorach i amigach, i pewne rzeczy znam bardzo dobrze).


    Załącznik 7757

    Jeśli na Twoim serwerze zainstalowano PHP w wersji niższej niż 5.3.10, nie możesz korzystać z Joomla 3.3. W takim przypadku zainstaluj lub uaktualnij swego Joomla do wersji 3.2.4.
    jak widzisz, wiem co robię i dlaczego tak a nie inaczej. Uważam że wszytsko prawidłowo rozumiem, w przeciwieństwie do ciebie, ale widać ty to taki Tomcio Paluch - jak się nie sparzy to nie uwierzy - jak nie zobaczy, to będzie dalej drążył i drążył .... ehhhh
    Tym samym temat uważam za zamknięty.
    Ostanio edytowane przez Joler : 28-07-2014 01:55

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Joler Zobacz wiadomość
    ja jak juz zarabiałam na komputerach, to ciebie mogło jeszcze nie być na świecie
    To żeś pojechała @Zwiastunowi.... hahaha jak kulą w płot

    Co do mojej wypowiedzi na temat wersji Joomla to Regulamin Forum mówi jasno:

    "Zanim więc zgłosisz swój problem, upewnij się, że korzystasz z najnowszych stabilnych wersji Joomla! i dodatkowych rozszerzeń, a jeśli nie są to wersje najnowsze, dokonaj ich aktualizacji."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
    przez Marckok na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 24-06-2014, 14:50
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-06-2013, 14:30
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 01-09-2010, 16:26
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 05-03-2010, 19:13
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 01-03-2009, 14:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •