Sprawa wygląda tak, że borykałem się z tym problemem podwójnych tagów od kilku dni. Sprawa o tyle dziwna, że jak stawiałem serwis było wszystko ok. Dopiero po aktualizacji pojawił się problem, a go wcześniej chyba nie było. A jak był to go nie zauważyłem.

Na problem nakierowała mnie informacja z Google dla webmasterów >> Udoskonalenia HTML. Jak to zobaczyłem to się w.... nie będę kończył.
Po wgłębnej analizie dotarłem do sedna problemu. Nadmieniam, że na tym forum jest jedna już wzmianka na ten temat.


Mianowicie dodając kategorię w K2 i dając łącze w Menu (System Joomla) do tej kategorii, metadane (Opis i słowa kluczowe) należy wypełnić tylko i wyłącznie w kategoriach komponentu K2. Dlaczego?

Unikniemy wtedy kłopotu z podwójnymi tagami w artykułach, które jakimś cudem przejmują je z hiperłącz w Menu. Po prostu w menu nie wypełniamy tych pól tylko w kategoriach K2. Wiadomo w artykułach tworzonych w k2 należy też pamiętać o sumiennym wypełnianiu obu tych pół. Czyli Opis i słowa klucze.


Pozdrawiam

Pytanie za 100 punktów? Jak w takim razie uniknąć podwójnych metadanych, biorąc pod uwagę UŻYTKOWNIKÓW. Tu ładują się metadane ze strony głównej. I to jest takie masło maślane właśnie.


Pozdrawiam Wszystkich miłośników komponentu K2. Zlituj że się jeden z drugim i daj znać! Heja!



Obrazek 1 Menu Obrazek 2 - Kategoria K2

1.jpg 2.jpg