Witam, mam dosyć nietypowy problem, zacznę od tego że mam Joomla w wersji 3.3 strona jest wielojęzyczna. Skonfigurowałem w ten sposób że strona główna jest w języku - polskim, niemieckim i angielskim. Te 3 podstrony są jako "wyróżnione". Artykuły są podzielone <hr id="system-readmore" /> i teraz jeżeli jestem na stronie głównej z językiem polskim to po użyciu przycisku "czytaj więcej" pod artykułem przenosi mnie na osobną stronę, jest cały artykuł i zależy mi aby na niemieckim i angielskim również odbywało się to w taki sposób. Niestety tak nie jest, jeżeli jestem na stronie głównej angielski lub niemiecki i użyje przycisku "czytaj więcej" to pojawia się cały artykuł ale ja nadal pozostaje na tej samej stronie! zauważyłem że końcu różnią się linki! przykład:



stronatest/index.php/pl/o-nas - tu artykuł wyświetla się na osobnej stronie czyli tak jak chce.



stronatest/index.php/de/home-de-de/9-kategorie-de-de/2-beitraege-de-de



stronatest/index.php/en/home-en-gb/8-category-en-gb/1-article-en-gb



Wydaję mi się, że ustawienia, menu, kategorii, i artykułu, są takie same w wersji polskiej jak i np. angielskiej. Szukam i próbuje rozwiązać ten problem, ale już nie mam pomysłu jak to zmienić, dziękuje za zainteresowanie się tematem i ewentualne naprowadzenie co być może powoduje taki efekt. Z góry dzięki