SEO Joomla
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: SEO Joomla

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-09-2014
    Wpisy
    12
    Punkty
    2

    Domyślny SEO Joomla

    Poszukuje firmy, która wykonałaby audyt strony pod kontem SEO, jej optymalizacje i dalej zajęłaby się pozycjonowanie. W większości udzielono mi odpowiedzi, ze nie zajmują się takimi sprawami w przypadku kiedy jest to joomla bo pod tym względem jest to beznadziejny system do wypozycjonowania. Mam sobie dac z nim spokoj, przejść na Word Pressa i wtedy będzie ok. Proszę o pomoc forumowiczów czy faktycznie tak jest ? Majac joomla jestem na straconej pozycji?Nie mam zadnego doświadczenia tematyce SEO.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez romus102 Zobacz wiadomość
    kiedy jest to joomla bo pod tym względem jest to beznadziejny system do wypozycjonowania
    Trafiłeś na superfachowców!!!

    Zasady są dokładnie takie same, jak dla innych stron, a każdy cms ma jakieś wady...

  4. #3
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Takie opinie na temat optymalizacji i pozycjonowania stron zbudowanych na Joomla! można usłyszeć od osób/firm, które kompletnie nie znają tego systemu. Poszli w Wordpressa i chwalą to co znają. Dlatego napisali, żeby z Joomla! dać sobie spokój.

    Nawiasem mówiąc zbudowałem i zoptymalizowałem bardzo dużo witryn na Joomla, które są w samym topie wyników wyszukiwania na wiele trudnych do wypozycjonowania fraz. Napisz do mnie PW z podaniem strony, o której rozmawiamy. Podam Ci również kilka przykładów, żeby nie być gołosłownym.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez romus102 Zobacz wiadomość
    joomla bo pod tym względem jest to beznadziejny system do wypozycjonowania
    Mam prośbę - nie sprawi ci zapewne problemu wypisanie tutaj listy tychże firm - z niekłamaną satysfakcją poprosiłbym ich o podanie konkretnych przesłanek pozwalających na tego typu opinie - / konkretnych - dodam raz jeszcze / swoją drogą ciekaw jestem jak te firmy radzą sobie z pozycjonowaniem rzeczywistych dedyków ?
    all

  6. #5
    Wyjadacz Tor_ awatar
    Dołączył
    17-11-2009
    Wpisy
    920
    Punkty
    148

    Domyślny

    Miałem przyjemność współpracować z firmą która pozycjonuje strony . Również te wykonane w Joomla. Więc powiem z własnego doświadczenia .Zdecydowanie da się stworzyć stronę w Joomla tak aby można było ja wypozycjonować do Top 1-3 .Podsumowując , nie widzę przeszkód aby skutecznie pozycjonować stronę wykonaną w Joomla .Co audytu strony na początek może sam przepuść swoja stronę przez np. seoptimer.com .I zobaczysz czego brakuje z podstawowych rzeczy
    Ostanio edytowane przez Tor_ : 08-09-2014 13:56
    Spokój niczym nie zmącony .Pozdrawiam Adam *_* Pomógł daj punkt *_*
    http://wiki.joomla.pl/U%C5%BCytkownik:Tor

  7. #6
    Wiarus mjmartino awatar
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Będzin /k Katowic
    Wpisy
    2 751
    Punkty
    212

    Domyślny

    Użyty silnik nie ma znaczenia liczy się zawartość czyli paliwo jakie nalejemy a w tym wypadku dobry content "sam się pozycjonuje".
    ================================
    Administracja Joomla, Nowości, Artykuły Pomocne Administratorom, Usługi
    >>> https://joomlaguru.pl <<<
    Szkoła Joomla Guru (Kursy Online)
    >>> https://szkola.joomlaguru.pl <<<
    ================================

  8. #7
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Dobre treści to tylko połowa sukcesu! Należy do tego dodać należycie wykonaną optymalizację SEO. Dopiero wtedy można coś sensownego ugrać na poletku wyszukiwarek.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-01-2011
    Skąd
    Tarnów
    Wpisy
    29
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jest wiele witryn internetowych, które pozwalają ocenić stan strony pod kontem SEO. Ja czasami posiłkuje się witryną seoptimer.com lub konsultant-seo.pl jest jeszcze kilka podobnych narzędzi. Ale co prawda to prawda, zoptymalizowana treść strony poparta wartościowymi linkami, i można coś zdziałać.

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    Przyłączam się do krytyki tych firm co nie potrafią pozycjonować stron postawionych na Joomli. Joomla jak najbardziej nadaje się do skutecznego wypozycjonowania strony, a nawet sklepu postawionego na tym CMS-ie.
    Jako przykład kolego podam Ci mój sklep http://kredos.pl/ postawiony na Joomla.
    Jeszcze pół roku temu w ALEXARANK miał wartość global rank powyżej 10 000 000. Dzisiaj po 6 miesięcznym pozycjonowaniu GR wskoczył na 540 000.
    Pomimo, że w googlowym Page Ranku strona dalej wisi na 0, ale za chwile aktualizacja PR-u i sądzę, że wskoczy do PR 3
    Od pół roku pozycjonuję moją stronę postawioną na Joomli na 20-30 fraz i w wielu jest na pozycjach 1-3 np. fraza "aparaty ekg" na której mi najbardziej zależało już po 5 miesiącach pojawiła się na 1 miejscu !!!.
    Musisz tylko bardzo dokładnie zaplanować działania w zakresie Pozycjonowania pod konkretne frazy i z rozmysłem wziąć się za "katalogowanie"
    Życzę powodzenia.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-01-2011
    Skąd
    Tarnów
    Wpisy
    29
    Punkty
    11

    Domyślny

    A na kiedy jest planowana aktualizacja PR?

    Pozdrawiam
    Tomek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Joomla 1.5 a SEO
    przez havo na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 24-10-2013, 12:19
  2. SEO dla Joomla
    przez traabbit na forum Optymalizacja, wydajność
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 25-02-2013, 18:11
  3. Jakie komponenty SEO do Joomla?
    przez Jaro070 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 28-07-2012, 17:58
  4. Joomla 1.7 problem SEO
    przez motaba na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 28-11-2011, 03:32
  5. SEO friendly linki, joomla 1.5
    przez Harvi na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 14-07-2008, 10:32

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •