Joomla 3.3.6 a przegladarka FIREFOX 32.0.3
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Joomla 3.3.6 a przegladarka FIREFOX 32.0.3

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    493
    Punkty
    74

    Domyślny Joomla 3.3.6 a przegladarka FIREFOX 32.0.3

    Czy ktoś jeszcze miał takie problemy z obsługa panelu administracyjnego za pomoca przegladarki Firefox 32.0.3 (od czasów Joomla 1.0 pierwszy raz spotykam sie z takimi objawami)
    1. Brak mozliwosci zapisu - brak rakcji na ZAPISZ, ZAPISZ i ZAMKNIJ, ZAPISZ i NOWY jak również ZAPISZ jako KOPIĘ, reaguje tylko na przycisk ANULUJ (zadne czyszczenie cache, usuwanie ciasteczek nic nie pomaga) Przejscie do panelu administracyjnego na innej przegladarce np. CHROME lub OPERA - działa normalnie
    2. Brak reakcji w edytorze na klawisz ENTER - nie wstawia ani znacznika <p> ani <br /> - i tak samo na innych przegladarkach działa normalnie

    Zadaje to pytanie bo nie wiem czy to mój FF jest zaśmiecony czy to raczej jakiś konflikt najnowszego wydania Joomla z przegladarką Firefox
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    :-)
    Hi, hi - po wyjściu wersji 3.3.6 pisałem o tym że mam to samo i u wszystkich było ok
    - w międzyczasie wyszło na to że najnowsza wersja przeglądarki FF jest nie przystosowana do pracy w systemach x64 (u mnie na tym kompie gdzie zaobserwowałem problem). Na pozostałych dwóch kompach - standardowe systemy XP i WIN7 wszystko hula - na tym z WIN7 x64 na innych przeglądarkach też jest ok - tak więc problem po stronie konkretnej wersji FF.
    Pzdr

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    493
    Punkty
    74

    Domyślny

    @Gall Anonim - dziekuję za rzeczowa odpowiedż, tak przypuszczałem ,ze to wina przegladarki FF
    Pozdrawiam

  5. #4
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Pewnie coś z wtyczkami FF.
    U mnie - WIN7 x64 - jest okej.

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @Bazyl - sprawdź dokładnie wersję FF - problem dotyczy bodajże najnowszej wersji FF i jest opisany na ich stronie ( a ja niestety zaktualizowałem u siebie właśnie na najnowszą która jest określana jako niekompatybilna z x64)

  7. #6
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Gall, a Ty czasem nie korzystasz z aktualizacji do wersji niestabilnych firefox? Bo coś mi się takiego o uszy obiło, nie wiem czy nie w tamtym poście.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  8. #7
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @Jdwind - niestabilna, a niekompatybilna z 64x to pewna różnica - wejdź na stronę mozilli i poczytaj - tylko po co jeszcze ta dyskusja skoro wiadomo że na najnowszej wersji FF i WIN7 64x z Joomla 3.3.6 jest zgryz - sprawa wyjaśniona - niezależnie czy niestabilna/niekompatybilna dla 64x all

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    17-07-2009
    Wpisy
    1 375
    Punkty
    210

    Domyślny

    A ja w przypadku tego rodzaju problemów radzę utworzyć nowy profil w FF i sprawdzić.

    U mnie (W8, 64 bity) gdzieś w okolicy ostatniej aktualizacji J! na jednej z witryn taka rzecz się zdarzyła (w Chrome działało), na nowym profilu poszło bez problemów

Podobne tematy

  1. Alphauserpoints 21/32 zasad
    przez rubesom na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 09-02-2013, 11:56
  2. Konflikt Joomla-Firefox?
    przez karl102 na forum Różne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 29-07-2010, 08:40
  3. Problem z przegladarką IE
    przez karol93ts na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 29-03-2010, 22:04
  4. Problemy z przegladarką IE
    przez AniaMuzyka na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 03-03-2010, 21:00
  5. firefox joomla
    przez deprim86 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 27-01-2008, 09:48

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •