Brak strony w wyszukiwarce google nawet po wpisaniu adresu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Brak strony w wyszukiwarce google nawet po wpisaniu adresu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-02-2007
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny Brak strony w wyszukiwarce google nawet po wpisaniu adresu

    Witam serdecznie,

    1. Mam problem zwiazny z pozycjonowaniem , umiescilem z 2 dni temu w wielu wyszukiwarkach adres mojej strony rowniez w google, niesttey nawet po wpisaniu adresu mojej strony do przegladarki nie mowiac juz o slowach kluczach nie pokazuje sie wogole nic, czy wie moze ktos jaki popelnilem bład?
    2. Zakupilem domene pod moja strone i tu mam pytanko - jesli podepne moj pierwotny adres pod ta domene , to czy statysttyki ktore mam zrobione w stat24 ktore sa zarejestrowane na moj pierwotny adres beda dzialac jesli ktos wejdzie na adres tej nowej domeny?. Wg. mnie to chyab bedzie nastepowalo zwykle przekierowanie i statystki beda dzialac i po wpisaniu pierwotnego adresu jak i tego nowego z zakupionej domeny czy sie myle?
    3. Ostatnie pytanie rowniez dotyczace tej nowej domeny, czy jesli juz bede mial strone pod nowa nazwa wynikajaca z zakupionej domeny, to czy znowu musze umieszczac strone w katalogach i wyszukiwarkach pod ta nowa nazwa, dokonujac oddzielnego pozycjonowania dla tego nowego adresu?

    Na koniec czy zna ktos moze dobry wykaz katalowgow w ktroych mozna umieszcac stronki i moze jakies generatory umieszczania strony w wielu wyszukiwarkach na raz?

    z gory dziekuje za odpowedzi

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-02-2007
    Wpisy
    88
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jescze jedno malutkie pytanko - dotyczace slow kluczy i opisu artykulu w zakladce metadane - czy w przypadku umieszczania danych do slow kluczowych i opisow stosujemy takak sama metode jak przy opisie i keywordsach dla calej strony tzn. umieszczamy kilka najwazniejszych po przecinku slow dotyczacych artykulu i krotkiego opisu bez przecinkow w opisie?

    jeszcze raz dziekuje za wszytkie odpowiedzi

  4. #3
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    0. to nie jest forum poswiecone pozycjonowaniu
    1. czekać ... w miedzyczasie sprawdzic poprawnosc walidacji html i css ... czekac ... pytac u nich
    2. czytac / pytac w FAQ statystyk, jezeli sa w kodzie strony to powinny chodzic normalnie
    3. tak
    4. "na koniec" patrz pkt. 0, programy kosztuja, a te tanie wrzuca cie na raz w 50 katalogow za co zarobisz bana na google, listy katalogow znajdziesz tam gdzie znajduje sie wszystko -> google
    5. tak, meta-description i meta-keywords o dziwo podlegaja tym samym zasadom co wszędzie

    pytanie tylko w czym ten post dotyczyl Administracji skladnikami Joomla i czy zadales sobie trud przeczytania regulaminu forum ?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •