Problem ze stopką HTML
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Problem ze stopką HTML

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-06-2014
    Wpisy
    19
    Punkty
    2

    Domyślny Problem ze stopką HTML

    Witam, mam problem ze stopką na dole strony, wsztystko jest okej do momentu aż nie zaczne dodawać hiperłączy, wtedy stopka się rozjeżdża. Gdy juz sformatuje ją tak aby było okej, na innym kompie znowu jest rozjechana całkowicie inaczej jak była u mnie. Pytanie brzmi, jak wykonać stopkę "własny moduł html" aby nie pokazywała takich błędów ..

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    31-08-2009
    Wpisy
    429
    Punkty
    26

    Domyślny

    Możesz nam to pokazać - adres strony?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-06-2014
    Wpisy
    19
    Punkty
    2

    Domyślny

    spijisnij.pl strona jest w czasie budowy, chciałem ogarnąć tą stopkę, zrobiłem to ale niestety dostałem sygnał że jest rozjechana, jak jest u was? Teraz ją modyfikowałem, może już jest prosto

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    31-08-2009
    Wpisy
    429
    Punkty
    26

    Domyślny

    Ale co chcesz zrobić w stopce? Chodzi Ci o rozjeżdżanie się "Copyright..." do lewej krawędzi czy mówiąc stopka masz na myśli zakładki "Menu, FaQ..." itd?

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-06-2014
    Wpisy
    19
    Punkty
    2

    Domyślny

    stopka.JPG

    U mnie jest takie coś, na IE jest prosto, w module HTML w zapleczu teraz jest prosto (wizualnie) jak jest u Ciebie ?

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    31-08-2009
    Wpisy
    429
    Punkty
    26

    Domyślny

    Jest nie tak jak byś chciał. Jeśli element jest stworzony do akapitu to nie można z niego robić elementu blokowego. To jest Twoja templatka, przeprabiasz z bezpłatnej czy kupiłeś ją gdzieś? Szablon nie jest przystosowany do wyświetlania stopki w sekcjach po 25%.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-06-2014
    Wpisy
    19
    Punkty
    2

    Domyślny

    To jest free templatka z JED, możesz teraz zobaczyć jak ją masz ustawioną, aktualnie jest Menu i FAQ, czyli jak stworzyć tą stopkę aby było prosto, robiłem kiedyś tym sposobem (na edytorze ) i było okej, dlatego się teraz zdziwiłem gdy na innym komputerze było krzywo

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    31-08-2009
    Wpisy
    429
    Punkty
    26

    Domyślny

    No proszę Cię, masz zamiar odsuwać elementy menu wciskając spacje? W edytorze tekstu jak wykonujesz takie działanie jest to ewidentnym błędem, a na stronie internetowej tym bardziej. Nie zaśmiecaj sieci. Aby to było właściwie to powinieneś dopisać poniżej klasy custom chociażby na sztywno 4 element blokowy typu div z jakąś określoną klasą oczywiście zaincludowane do Joomla! (jeśli jest to zgodne z licencją Twojego szablonu). Każdy z nich ustawić na szerokość 25% poprzedniego diva w CSSie. Następnie z zakładki moduły tworzyć moduł o tytule np. Menu, zaś w opisie wszystkie odnośniki menu (ale w elementach listy <li> a nie akapitu <p>) i ustawić go na dopisanej pozycji. Tak dodawać wszystkie inne elementy w modułach.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-06-2014
    Wpisy
    19
    Punkty
    2

    Domyślny

    Nigdy nie robiłem stopki, a tak mi niedawno doradzono więc wynikło to z niewiedzy, teraz już wiem, będę działał, dzięki

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    31-08-2009
    Wpisy
    429
    Punkty
    26

    Domyślny

    Proponuję zacząć od html, css i poszukać innych praktycznych rozwiązań np. jak wykonać daną stopkę najpierw z pomocą html i css, a dopiero później jak dodawać pozycje w joomla!
    Pozdrawiam.

Podobne tematy

  1. Problem ze stopką.
    przez xyloto na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 27-10-2013, 22:07
  2. Problem ze stopką
    przez kuba098 na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 06-04-2012, 13:10
  3. Problem ze stopką
    przez romarta na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 01-01-2011, 23:35
  4. problem ze stopką.
    przez wesoly87dg na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-07-2010, 15:38
  5. problem ze stopka
    przez omen1989 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 24-09-2009, 00:45

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •