Jaki serwer?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Jaki serwer?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    19-11-2014
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny Jaki serwer?

    Witam,

    Chce stworzyć własny portal, na którym będzie się dużo działo, przeglądam różne oferty hostingowe firm i natrafiam na coś takiego jak serwery vps, czy dedykowane np. w http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2 czy ktoś z Was może mi tak na chłopski rozum wytłumaczyć czym to się zasadniczo różni i co będzie lepsze dla dużego portalu, z setkami podstron? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    Pytanie bardzo trudne. Wydaje się że właściwą odpowiedzią będzie jak polecę Ci wykupienie hostingu za np 50 zł na dedykowanym. Jak stworzysz wielki portal z setkami podstron to będziesz doskonale wiedział jaki serwer wybrać. Zacznij od małych kroczków w drodze do następcy googla.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-11-2014
    Wpisy
    7
    Punkty
    3

    Domyślny

    Jak napisał Korek1 - pytanie jest trudne
    aczkolwiek
    osobiście zacząłbym od współdzielonego z dobrymi parametrami oferty i z dostawcą nie opowiadającym bajek że odrobinę zwiększona ilość zapytań powoduje zagrożenie innych serwerów współdzielonych.
    Jednocześnie jednak nie dedyk za 50 zł miesięcznie - bo raczej za taką ceną nie idzie specjalnie dobra oferta.
    Pewnie to będzie reklama (albo może być tak postrzegane) ale polecam współdzielony serwer pro na linuxpl.com (współdzielony to taki że na trwardym dysky jest stworzonych ileś tam wirtualnych serwerów a jeden z nich jest Twój) - ten jest w moim odczuciu naprawdę prządny, aczkolwiek nie najtańszy - za pierwszy rok jest (było) około 360 zł z tego co pamiętam - za kolejne chyba po 540 ale jest tego wart. A jak już dojdziesz do takich parametrów że zacznie Ci się zapychać przeniosą Ci w przeciągu 24 godzin na serwer dedykowany - czyli taki Twój, i tylko Twój prywatny komputerek (czego życzę) - bo znam witryny które mają ponad trzydzieści tysięcy artykułów (działają od lat) i są bez problemu obsługiwane przy dużym ruchu patrząc po unikatowych ip.
    Pozdrawiam

  5. #4
    Przeglądacz DaReK_tHe_CrOw awatar
    Dołączył
    14-08-2008
    Skąd
    Gdynia
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Polecam zenbox.pl ;)

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    Miałem oczywiście na myśli współdzielony ale późna pora i inne czynniki zrobiły swoje. Hostingów jest mnóstwo. Linuxpl jest ok ale zobacz jeszcze jupe. Mam na tym i na tym i nie mam żadnych problemów.

  7. #6
    Przeglądacz DaReK_tHe_CrOw awatar
    Dołączył
    14-08-2008
    Skąd
    Gdynia
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jak tylko spróbuje hostingu w zenbox.pl to nie będzie szukał innego - tak jak ja Super obsługa, zero problemów Pomogą Ci nawet przenieść stronę http://zenbox.pl/migracja.html

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    21-02-2011
    Wpisy
    117
    Punkty
    15

    Domyślny

    noo pewnie, super hosting. Ceny konkurencyjne, to na pewno. A tego sam bym nie wymyślił
    Hosting zgodny z GIODO
    . Za cholerę nie wiem co tam ma być zgodne. Jak otworzę sklep internetowy na tym hostingu to pewnie nie muszę zgłaszać. Pewnie o czymś nie wiem z GIODO ale o wszystkim w tych czasach trudno wiedzieć.

    A tak poza tematem. Ile teraz za marketing szeptany. Jak masz ceny konkurencyjne to mam parę tematów na PW
    Co to za serwer dcsaas.net co masz postawioną ekopolis.com.pl? Dobra oferta?

  9. #8
    Przeglądacz DaReK_tHe_CrOw awatar
    Dołączył
    14-08-2008
    Skąd
    Gdynia
    Wpisy
    72
    Punkty
    11

    Domyślny

    Tego nawet nie czytałem. Znajomy polecił mi, ponieważ musiałem uciekać od superhosta To nie jest marketing szeptany - chwalę tylko to co używam i sprawdziłem. NO BULLSHIT ekopolis.com.pl jest na serwerach shopera i póki co nie mam żadnych problemów ani ze sklepem, ani z serwerem. Poza tym, że shoperowi brakuje kilku funcjonalności, jeśli chodzi o seo, usability itp.

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    30-11-2014
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Sprint Data Center ma najlepsze serwery. Szybkie, pojemne i wydajne

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    30-12-2014
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    "Wydaje się że właściwą odpowiedzią będzie jak polecę Ci wykupienie hostingu za np 50 zł na dedykowanym."

    Sorry, ze pytam - masz na myśli cal.pl?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. jaki serwer...
    przez lukaszsz5555555 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 13-03-2010, 20:24
  2. Jaki serwer do Joomla?
    przez martinkowl na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 17-04-2008, 18:52
  3. Jaki serwer do Joomla?
    przez martinkowl na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 17-04-2008, 14:58
  4. jaki serwer?
    przez krs na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-11-2006, 11:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •