W dniu dzisiejszym wystąpiły zakłócenia (blokada) w działaniu dwóch witryn nie przeniesionych jeszcze z Joomla 1.5.26 - są nieźle zabezpieczone więc jakoś tak nie miałem zamiaru tego robić bo witryny komercyjne a decyzja klienta - nie (wiadomo - koszt), a serwis zakończony prawie dwa lata temu. Dzisiaj urrra bo dwie niezależne witryny "zdechły" - obydwie są "czyste" - sprawdziłem. Z ciekawości chcę się zorientować co się stało. Stawiam na to że home dokonuje zmian - zwłaszcza w kontekście tego że na infolinii pro - kolejka (???).
Aczkolwiek czart raczy wiedzieć czy nie jest to działanie google - w obydwu przypadkach problem dotyczył tego samego skryptu google maps w archaicznej już wersji a ponieważ całkiem niedawno miałem podobną sytuację na nazwa.pl kiedy modyfikowali serwery współdzielone (od momentu modyfikacji pliki instalowane z zaplecza administracyjnego mają prawa ustawione na 600) podejrzewam że problem jest analogiczny.
No to czekam na wszelkie informacje.
Niecierpliwie
AAA - wiem że google zaprzestało udostępniania API2 - tylko zadziwia mnie sekwencyjność zdarzeń i korelacja ze zmianami u hostingodawców :-)