Problem z wczytywaniem obrazóww joomla
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem z wczytywaniem obrazóww joomla

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-12-2014
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny Problem z wczytywaniem obrazóww joomla

    Witam serdecznie. Z miejsca zaznaczam, że jestem lajkiem w joomla. Niestety jest mi dane wprowadzać dane. Jak do tej pory wszystko szło dość sprawnie, ale od wczoraj mam problem z wczytywaniem obrazów do artykułów lub wczytywaniem zdjęć wyskakuje mi komunikat, że: Position: 1
    2capture.jpg
    Błędna nazwa pliku albo nie można skopiować wczytanego obrazka do katalogu docelowego.: /var/www/..........{nazwa witryny............l/components/com_joomgallery/img_originals/2011_3/ff_20141201_1952668288.jpg
    w cPanelu też nic nie mogę zrobić. Chyba stało sie po tym jak próbowałam wczytac wczoraj zdjecia i nie chciały sie załadowac w koncu rozłaczyłam. Bardzo prosze o pomoc. Musze wprowadzić dane i nie wiem jak. Moze ktoś się orientuje o co chodzi

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz mac awatar
    Dołączył
    09-10-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    881
    Punkty
    115

    Domyślny

    Albo masz za malo przestrzeni przydzielonej na strone (co zalatwisz w CPanelu) albo nie masz ustawionych dobrze uprawnien do katalogu /components/com_joomgallery/img_originals

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    01-12-2014
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Hejka. Dzieki za odpowiedz. Jak moge to dobrze ustawic? Jesli chodzi o miejsce to o tym myslalam, ale nie moglam usunac zadnych plikow do odczytu obrazu ani zadnych fotek z joomla gallery. Wlasciwie to z obrazami i nawet z settings to nic nie moge zrobic. Caly czas cos zle wyskakuje ze brak mozliwosci. Wydaje mi sie ze to sie stalo podczas wczorajszego wczytywanis zdjec. Probowalam chyba wczytac za duze pliki (nawet nie spojzalam rozm - kolezanka mi przeslala) a moj internet wolno chodzil i dusil sie i dusil. Wylaczalam i na nowo wczytywalam ale juz nawet po zmniejszeniu zdjec nie chcialo sie wczytac. Bez logowania wylaczylam na laptopie mojej siostry a dzis w domu ptobowalam i nic nie chodzi. Moja sisotra mieszka 100 km ode mnie i nie zna sie na obsludze czegokolwiek. Moja kolezanka sprawdzala dzis tez na swoim pc ale jej tez nie dodaje. Sama nie wiem. Prosze o porade. Z gory dziekuje

  5. #4
    Wiarus mjmartino awatar
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Będzin /k Katowic
    Wpisy
    2 751
    Punkty
    212

    Domyślny

    Skasują tą nowo utworzoną galerie przez zaplecze lub po prostu usuń katalog z nią przez ftp. o ile wiesz w którym są zdjęcia do tej konkretnej!
    Jeśli wrzucałaś zdjęcia prosto z aparatu to mają one od 4 do 8 mb (zależy od aparatu) takie zdjęcia trzeba koniecznie przerobić i zmniejszyć do rozmiarów akceptowalnych dla oglądania przez przeglądarkę www. Rozmiar takiego jednego obrazu nie powinien przekraczać 100-150kb.

    Najprościej będzie jak Ci ktoś pomoże... jak sobie z tym nie poradzić.
    ================================
    Administracja Joomla, Nowości, Artykuły Pomocne Administratorom, Usługi
    >>> https://joomlaguru.pl <<<
    Szkoła Joomla Guru (Kursy Online)
    >>> https://szkola.joomlaguru.pl <<<
    ================================

  6. #5
    Wyjadacz mac awatar
    Dołączył
    09-10-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    881
    Punkty
    115

    Domyślny

    W cPanelu powinnas miec mozliwosc zmiany powierzchni przydzielonej na strone www, poszukaj. Jak nie znajdziesz zglos to adminom hostingu.

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    01-12-2014
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    W Cpanelu tez nic nie da się zmienić. Juz to probowałam. Naprawde nie znam się na joomli. Jestem tylko od wklepywania danych. Kontakt z osoba która tworzyła ta strone jest nie możliwy, a szkoła w której pracuje nie ma kasy na osobe zajmującą sie stroną. Proszę podpowiedz mi gdzie mam odnaleźć admina hostingu bo szukałam już jakiego kolwiek kontaktu. Moja joomla to wersja 1.5.23 i jest ona po angielsku. Po mimo, że znam nawet powiedziałabym bardzo dobrze angielski (bo mam certyfikaty do angieslkiego) to się gubie w poszukiwaniach.
    Mjmartino prosze jaśniej. Nie znam nikogo kto mógłby mi pomóc. Galerie próbowałam usunąc, ale też nie mogę.
    oto co mi wyskakuje - dodam, ze nikt tego nie mogl zmienic tzn. ze nie mam uprawnien. Powinnam te uprawnienia miec. Znalazłam jakis e-mail do kontaktu zobaczymy co mi odpisza. Oby
    Załącznik 7932

    - - - Updated - - -

    Załącznik 7933 xxxxx

  8. #7
    Wiarus mjmartino awatar
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Będzin /k Katowic
    Wpisy
    2 751
    Punkty
    212

    Domyślny

    @martita
    Napisz na prv zostaw mi tam dane niezbędne do panelu. (zobaczę w wolnej chwili, podkreślam w wolnej.)
    1.5.23 trochę zaniedbana ostatnia wersja z tej gałęzi to 1.5.26
    ================================
    Administracja Joomla, Nowości, Artykuły Pomocne Administratorom, Usługi
    >>> https://joomlaguru.pl <<<
    Szkoła Joomla Guru (Kursy Online)
    >>> https://szkola.joomlaguru.pl <<<
    ================================

Podobne tematy

  1. Problem z wczytywaniem strony
    przez dubster na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-02-2014, 09:14
  2. jak rozwiązać problem na Joomla :Pojawił się problem z wczytywaniem pliku na serwer
    przez lika4 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-12-2012, 07:45
  3. Problem z wczytywaniem zip i wczytywaniem plików - Joomla! 2.5.7
    przez armez na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 28-10-2012, 13:08
  4. Problem z wczytywaniem obrazów
    przez arus1993 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 26-07-2011, 14:41
  5. problem z wczytywaniem linków
    przez początkujący na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 11-12-2006, 08:11

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •