Wielopoziomowe kategorie??
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Wielopoziomowe kategorie??

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    10-10-2005
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Wielopoziomowe kategorie??

    Chcialbym stworzyc statyczne artykuly w ktorych bylaby umieszczona oferta firmy. Tylko chcialbym podzielic to na wiecej poziomow.
    Tzn.
    Artykuly rodzaju A i B
    do B naleza Artykuly rodzaju a,b,c,d
    do c naleza Artykuly 1,2,3,4,5

    Teraz robie to poprzez kompnent artykuly ale wiem ze nie jest to idealne rozwiazanie. Mam do wyboru tylko sekcje i katalogi. Jak cos takiego zrealizowac?? Ma ktos jakis pomysl?
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jest problem z tak konfiguracja bo jak zauwazyles joomla ma dwa poziomy sekcje i kategorie. Ja bym poszedl w kierunku iz tworzymy Sekcje a,b,d i kategorie 1,2,3,4,5 natomiast A i B to sa tylko linki do stron w zawierajacych spis tresci

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    10-10-2005
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    Jest problem z tak konfiguracja bo jak zauwazyles joomla ma dwa poziomy sekcje i kategorie. Ja bym poszedl w kierunku iz tworzymy Sekcje a,b,d i kategorie 1,2,3,4,5 natomiast A i B to sa tylko linki do stron w zawierajacych spis tresci
    A moze istnieje jakis komponent cos ala oscommerce - tylko bardzo proste, bez mozliwosci sprzedawania/kupowania itd. Chodzi o przedstawienie samej oferty gdzie bylo by wiele kategorii, podkategorii, podpodkategorii a na koncu artykuly, albo statyczne artykuly lub cos podobnego?

    Pozdrawiam

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    z tego co sie orientuje phpshop (virtue-marta dla joomla) moze sluzyc do tego celu

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •