Wirus na stronie? Jakim cudem?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Wirus na stronie? Jakim cudem?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    05-01-2015
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Joomla! 1.5 Wirus na stronie? Jakim cudem?

    Pewnie było, pewnie mnie z..e jak burą sukę ale nie umiem zadać poprawnego pytania by wyszukać odpowiedzi na mój problem.
    Adres: mlodarodzina.pl
    Problem:
    Kod:
    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:86) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423
    
    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:86) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423
    
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:86) in /libraries/joomla/session/session.php on line 426
    do tego cokolwiek nie kliknę, otwierają się strony z zakładami, zarabianiem miliardów przez internet itp.
    wywaliło się kodowanie

    teraz zmienna, która wyklucza pewne wyniki z wyszukiwarek:
    Mam dostęp tylko do panelu administratora strony. Nie mam odstępu do hostingu, mySQL.

    Jak sobie z tym poradzić?
    Za wszelkie sarkazmy i inne odpowiedzi, z których wynika że jestem "niewykształcony" a autor jest joomlowym bogiem - dziękuję. Nie jestem bogiem joomlowym i nie zamierzam być. Zajmuję się inną dziedziną informatyki.
    Potrzebuję pomocy i jeśli ktoś ma chęć mi ją udzielić to poproszę.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mike123 Zobacz wiadomość
    Zajmuję się inną dziedziną informatyki
    I rozumiem że w związku z tym masz nawyk robienia kopii zapasowych i zapisywania ich w bezpiecznym miejscu - ponieważ ewidentnie mamy tutaj wzorcowy przypadek witryny po ataku i najszybszym, oraz najbardziej efektywnym działaniem w tej sytuacji jest odtworzenie witryny lokalnie i dokonanie migracji do wspieranej wersji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
    Sarkazm na przyszłość należy zachować dla siebie - jedyny skutek takich tekstów w połączeniu z prawdopodobnym ignorowaniem zasad bezpieczeństwa będzie taki że odpowiedź nie zostanie udzielona.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    05-01-2015
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    Jesli chodzi o Joomla - jak mowilem dostalem login i haslo do panelu admina aby edytowac tresci. Nawet nie wiem na jakim to jest hostingu. Jak rozumiem sprawe odsylam do admina tegoz serwera.
    Po 10 latach pracy w IT nauczylem sie ze kopia i restart to zlote srodki na wszelkie bolaczki. W tym przypadku nie mam kopii gdyz nie administruje serwerem.

    Bardzo dziękuję za odpowiedź.

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Jeżeli kto inny odpowiada za administracje witryną, a kto inny za treść - to problem po stronie osoby odpowiedzialnej za stronę w rozumieniu funkcjonalnym a nie merytorycznym.

Podobne tematy

  1. Wirus na stronie - prosze o pomoc
    przez stelmach na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post/autor: 08-11-2013, 18:09
  2. Wirus na stronie
    przez lukask10 na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-01-2013, 19:31
  3. wirus na stronie
    przez sibi na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-11-2011, 11:29
  4. Wirus na stronie
    przez akwajuk21 na forum Bezpieczeństwo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 10-05-2010, 18:04
  5. Wirus na stronie
    przez Delux na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 16-06-2008, 21:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •