VM3 powiązanie płatności z wysyłką
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: VM3 powiązanie płatności z wysyłką

  1. #1
    Przeglądacz ded awatar
    Dołączył
    14-10-2010
    Wpisy
    59
    Punkty
    10

    Joomla! 3.4 VM3 powiązanie płatności z wysyłką

    Mam VirtueMart 3.0.6.2 czyli najnowszy i nie wiem jak powiązać sposób płatnosci ze sposobem wysyłki. Dla VM1 i VM2 był stosowny dodatek ale w nowej wersji nie działa. Jest na to jakaś metoda? Zależy mi na uproszczeniu formularza zakupu, najchętniej wszystko umieściłbym na jednej stronie, bez klikania w odnośnik Wprowadź lub zmień dane do faktury.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    17-04-2014
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    360
    Punkty
    42

    Domyślny

    Z dobrego źródła wiem że trwają prace nad przebudową komponentu o którym mówisz. Będzie na pewno - kiedy? Ciężko powiedzieć
    Trzeba dążyć do doskonałości w tym co się robi, jeśli robisz coś dobrze zrób wszystko aby robić to jeszcze lepiej!

    Potrzebujesz pomocy przy Virtuemart 3? - napisz tutaj

    Portfolio - sulzycki.com.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    16-03-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    To fantastyczna wiadomość.
    Sam niedługo będę migrował z VM2 na VM3 i ten dodatek jest mi po prostu niezbędny.
    Jak wiadomo 21 kwietnia google będzie mniej przychylnie patrzyło na strony, które nie są responsywne.
    Stąd decyzja o przejściu na VM3.
    Idealnie byłoby, gdyby ten dodatek działał tak samo dobrze, z popularnymi One Page Checkout: - One Page Checkout wbudowany w Virtuemart 2
    - One Page Checkout firmy Linelab
    - One Page Checkout firmy Virtualplanet
    - One Page Checkout firmy Cmsmart

    jak robił to jego poprzednik na VM2 - http://dodatkijoomla.pl/item/55-aktu...tuemart-2.html

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    03-10-2007
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    130
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy dla VM3 jest już może gotowy, jakieś newsy a ten temat? Jest w ogóle jakiś odpowiednik?
    Ostanio edytowane przez metmusic : 02-04-2015 13:07

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    17-04-2014
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    360
    Punkty
    42

    Domyślny

    Jest w trakcie tworzenia - nieskończony dlatego niema na głównej stronie dodatkijoomla.pl ale zapewne jak tylko skończymy komponent dla VM3 to pojawi się na głównej stronie developera

    @down
    Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy to nie zainstalujesz go - nie chciał bym rozprzestrzeniać nieskończonego komponentu, więc poczekaj na instalator i oficjalne wydanie.
    Ostanio edytowane przez noras : 02-04-2015 13:28
    Trzeba dążyć do doskonałości w tym co się robi, jeśli robisz coś dobrze zrób wszystko aby robić to jeszcze lepiej!

    Potrzebujesz pomocy przy Virtuemart 3? - napisz tutaj

    Portfolio - sulzycki.com.pl

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    03-10-2007
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    130
    Punkty
    10

    Domyślny

    Własnie jak pobrałem od Was z GitHub zip to nie chcial się zainstalować póki co, a da radę zainstalować w obecnym stanie?

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    03-10-2007
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    130
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,

    I jak tam postępy z komponentem?

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    17-04-2014
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    360
    Punkty
    42

    Domyślny

    Trwają prace
    Trzeba dążyć do doskonałości w tym co się robi, jeśli robisz coś dobrze zrób wszystko aby robić to jeszcze lepiej!

    Potrzebujesz pomocy przy Virtuemart 3? - napisz tutaj

    Portfolio - sulzycki.com.pl

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    28-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak postępy?

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    21-04-2012
    Wpisy
    7
    Punkty
    2

    Joomla! 3.x

    Widzę, że od kilku lat nie ma postępu, zacząłem się trochę nim bawić, ale mam problemy, o ile komponent doprowadziłem do sprawności (z grubsza- zbiera dane na adminie, zapisuje w bazie, da się odczytać dane przez plugin), o tyle sam plugin nie działa w zasadzie wcale (nie mam pojęcia jak ogarnąć koszyk AJAX-owy - ten one page -, na zwykłym nie sprawdzałem, ale problem sprawia mi samo $body = JResponse::getBody(); , które na onBeforeRender pobiera nobody - nic nie pobiera - oczywiście mówie ciagle o ajaxowym koszyku), i jeśli jest ktoś chętny do rozwiązania tego tematu to zapraszam.
    W obecnej postaci działa na onAfterRender ale jest to moim zdaniem niepoprawnie - i to chyba mało powiedziane. Po zmianie metody wysyłki nie kasuje metody płatności (MetWys1[plat1,plat2,plat3] wybieramy plat1 i zmieniamy metode wysłki na MetWys2 w której są MetWys2[pat4,plat5,plat6] i ok, żadna nie wygląda na zaznaczoną, ale jest zaznaczona ciągle MetWys1[plat1]) sytuacja się zmienia dopiero po wybraniu metody płatności z drugiej metody wysyłki, z powrotem sytuacja wygląda analogicznie .
    Można sobie podejrzeć jak działa na sklep.belladonnafashion.pl puki co, bo jak szybko tego nie ogarne, to kupie coś co działa - tak będzie prościej.
    Narazie wisze na tym co widać. nie sprawdzałem nawet czy zamówienia przechodzą (dzięki temu rozszerzeniu). ale można próbować, płatności w trybie testowym.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. VirtueMart 2 Wysyłka i płatności
    przez Matthew26 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 07-06-2013, 12:04
  2. VM2 powiązanie wysyłki z metodą płatności.
    przez abgraf na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 27-02-2012, 23:46
  3. VM powiązanie metody płatności z formą wysyłki + inny problem
    przez Sonic na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 08-07-2011, 00:27
  4. Wysyłka a Płatność przy odbiorze
    przez Elfiszcze na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-11-2007, 20:01

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •