Aktualizacja z 2.5 do 3.x - problem z limitem?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Aktualizacja z 2.5 do 3.x - problem z limitem?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    05-07-2012
    Wpisy
    116
    Punkty
    3

    Joomla! 2.5 Aktualizacja z 2.5 do 3.x - problem z limitem?

    Witam od pewnego czasu próbuję zrobić aktualizację do 3.4. Niestety na serwerze sypie błędami
    PHP Fatal error: Call to a member function set() on a non-object in /components/com_search/controller.php on line 32
    Fatal error: Call to a member function set() on a non-object in /administrator/components/com_login/controller.php on line 38
    PHP Fatal error: Call to a member function set() on a non-object in components/com_search/controller.php on line 32
    Usunąłem wszystkie dodatki niezgodne z 3.x.Niestety nie mogę wyłączyć dodatku "Zapamiętaj mnie" (jest chroniony)
    Na testowym Xamp aktualizacja przebiegła prawie bez błędów;pojawiły się błędy
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_mailto, com_mailto, 0)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_wrapper, com_wrapper, 0)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_admin, com_admin, 1)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_banners, com_banners, 1)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_cache, com_cache, 1)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_categories, com_categories, 1)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_checkin, com_checkin, 1)
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_contact, com_contact, 1)
    ale nie działają proste adresy.
    Na serwerze podejrzewam jakieś limityw dostępie do bazy itp.Możecie mi pomóc?
    Na forum znalazłem taki sam problem ale bez rozwiązania http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=710&t=848536
    serwer to małą firma podnajmująca serwer u Hetzner.
    Ostanio edytowane przez chuck : 17-06-2015 12:22

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Zacznij może jednak od testu aktualizacji na Jamp'ie - ma wyjść całkowicie bezbłędnie.
    Jamp ma przystosowane właściwie środowisko i jeszcze jedno - włącz na max'a poziom wyświetlania błędów.
    P.S. Zweryfikuj obecną wersję php względem Joomla 3
    :-)

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    05-07-2012
    Wpisy
    116
    Punkty
    3

    Domyślny

    Na serwerze lokalnym jest ok.-tylko drobne błędy.
    Problem jest na serwerze.
    Ostanio edytowane przez chuck : 17-06-2015 14:58

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez chuck Zobacz wiadomość
    Na testowym Xamp aktualizacja przebiegła prawie bez błędów;pojawiły się błędy
    ???- prawie ???

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    05-07-2012
    Wpisy
    116
    Punkty
    3

    Domyślny

    Tak,wiem, że to nie wina mojej instalacji tylko serwera;tylko co jest teraz nie tak? Serwer jest u dużej firmy hostingowej.Zresztą podałem link do angielskiego forum z identycznym problemem-co jest nie tak? Serwer lokalny JAMP sprawdzę sobie
    Ostanio edytowane przez chuck : 17-06-2015 19:10

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    05-07-2012
    Wpisy
    116
    Punkty
    3

    Domyślny

    JAMP nie działa-ale XAMPP owszem.Niestety nie ma wsparcia dla wersji testowej. port_check.exe pokazuje wolne porty. OK Skupmy się ma problemie z serwerem.

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    05-07-2012
    Wpisy
    116
    Punkty
    3

    Domyślny

    Dobra działa JAMP Niestety zarówno na kopii jak na instalacji dołączonej do programu jest błąd
    Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_mailto, com_mailto, 0) Error on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (component, com_wrapper, com_wrapper, 0).

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    25-08-2012
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    191
    Punkty
    6

    Domyślny

    a próbowałeś ręcznej metody? http://forum.joomla.pl/showthread.ph...aktualizatorze
    W moim przypadku to nie rozwiązało problemu, ale może Tobie pomoże?

  10. #9
    Bywalec dawidryba11 awatar
    Dołączył
    10-03-2015
    Skąd
    Tuchola
    Wpisy
    106
    Punkty
    12

    Domyślny

    Jesli to nie jest duzy portal, to zainstaluj nowa joomla 3 i zimportuj artykuly ze starej strony. Ja tak zrobilem. Moduly na nowa poinstalowalem, szablon rowniez. Dzien pracy.

    Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
    Nic tak nie motywuje do pracy jak szczera krytyka i pochwała!

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    25-08-2012
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    191
    Punkty
    6

    Domyślny

    zimportuj w sensie zaimportować bazę?
    problem w tym, ze mam prawie 5 tys zdjęć w galeriach Joom Gallery - i po takim imporcie tracę je... chyba

    sprawdzę, dzięki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •