pozycjonowanie - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 50

Temat: pozycjonowanie

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    228
    Punkty
    11

    Domyślny

    Najlepsze statystyki to zewnetrzne statystyki.
    Ja korzystam ze Stat4U i nie narzekam - zupełnie wystarczające.
    Po co montowac sobie takie kombajny i to jescze na swoim serwerku, który jest przez nie powaznie obciązany?
    biżuteria etniczna, orientalna, arabska - https://piekielko.com

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    TSF się przydaje - np. możesz patrzeć w czasie rzeczywistym co robią ludzie (roboty też)na Twojej witrynie ... itp.
    Natomiast - jak napisałem wyżej - coś za coś, baza "puchnie" z godziny na godzinę

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    228
    Punkty
    11

    Domyślny

    roboty mozna ogladac w prostrzym skrypcie, ktory nie jest zapisywany w bazie danych lecz w zwyklym pliku tekstowym:
    Dla przykładu pokaze moj skrypcik:

    http://les.piekielko.pl/roboty.php

    Zablokowałem zbieranie danych na temat pozytecznych robotów a te ktore tu trafiaja mają pozniej u mnie bana na serwerze, przez co jest on mniej obciązany. Pozniej czyszcze plik i łapie roboty dalej ;-)
    biżuteria etniczna, orientalna, arabska - https://piekielko.com

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2005
    Skąd
    Trzebinia
    Wpisy
    48
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez magic
    3. Na początek (jeśli nie znasz się na pozycjonowaniu) nie kombinuj za dużo - Joomla! jest tak zrobiona, że serwis sam się będzie pozycjonował dobrze - warunek jest prosty: dużo dobrych treści (artykułów głównie) na tematy związane z tematem w/g którego się chcesz pozycjonować.
    4. Zadbaj o dobre opisywanie artykułów na swojej stronie w polach Description i Keywords, właściwe Tytuły artów, pozycji menu, mapę serwisu
    święte słowa. Jak ktoś nie pisze artykuły nie używając w nich ani jednego słowa kluczowego (choćby w nazwie) to potem się dziwi, że ma problemy

    wpisz wogóle w google adres Twojej strony - czy wogóle jest w tym google a potem myśl nad pozycjonowaniem

  6. #15

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Wpisz "site:adres bez www" i wyszukaj.
    Ja jak swoją testową witrynkę dodałem to kilka dni i jest...
    • Użytkownicy Joomli! dostają zawrotu głowy od ilości "pomagierów".
    • Przesiadam się na Mambo, by pomagać innym.
      Mambo Fun!.
    • Pomogłem? Podnieś mi reputację: .

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez hazael

    w sekcji meta umiesc

    Gdzie to umieścić jeśli chodzi o joomla w template, czy gdzie?

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    228
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jak chcesz zeby kazdy robot wszystko indeksował to w templatce wstaw w sekcji meta:

    biżuteria etniczna, orientalna, arabska - https://piekielko.com

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Warto wszakże zajrzeć do pliku robots, by przekonać się, że to, co ma być zindeksowane jest indeksowane bez takich wpisów. Konsekwencją indeksowania wszystkiego jest przy bezmyślności robocików, indeksowanie także zasobów, w którychjest guzik z pętelką, a więc i obniżenie jakości wyników.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #19
    Bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    228
    Punkty
    11

    Domyślny

    i tu słuszna uwaga. lepiej poblokowac linki do mało istotnych miejsc wzmacniajac tym samym istotną tresc strony, ktorą mamy zamiar opublikowac i udostepnic wyszukiwarkom internetowym.

    Niektorzy pewnie sami nie wiedzą, ze robociki trafiają zawsze po linkach, adresach obrazkow itd. Zwrocmy np uwage na publikowanie linkow do miejsc dostepnych jedynie po zalogowaniu. Taki robot zaindeksuje nam zupełnie niepotrzebnie link, ktory w rezultacie wyswietli jedynie "nie masz dostępu do tego miejsca, musisz sie zalogowac". Np takimi linkami moze byc lista zalogowanych uzytkownikow, gdzie kazda nazwa usera jest linkiem do jego profilu. wypadałoby takie linki poblokowac nie tracąc tym samym skupianie sie robota na cyzms bardziej istotnym
    biżuteria etniczna, orientalna, arabska - https://piekielko.com

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Google Sitemap Generator jest to komponet którym wygenerujesz mape witryny w specjalnym pliku XML. Przeczytaj sobie ten artykół Google Sitemap .
    Jesli chcesz mieć większo swobode i dodać do sitemap jeszcze coś więcej niż joomle np forum to skozystaj z programu SOFTplus GSiteCrawler ma olbrzymie możliwości. Dzięki sitemap moge postawić serwis z 100 artykułami i dać do indeksacji w pierwszej kolejności 50 z nich i to one się jako pierwsze pojawią w google.
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •