Problem z templatkami Helix II
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Problem z templatkami Helix II

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-07-2015
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Joomla! 3.4 Problem z templatkami Helix II

    Witam serdecznie. Mam problem z szablonami opartymi na silniku Helix II. Jestem początkującym dlatego postanowiłem sjkorzystać z waszego doświadczenia. Po załadowaniu templatki bez frameworka templatka wygląda jak wygląda ale da sie do niej wejść od strony zaplecza i wprowadzać jakies modyfikacje. Oczywiście wyświetlanie nie działa poprawnie ale za to po zainstalowaniu zalecanych extension czyli frameworka i qlform od strony zaplecza wygląda wszystko okej do czasu kiedy chce coś zmienić jaka kolwiek zmiana opcji powoduje zawieszenie zaplecza nie moga zapisać zmian w szablona ani wyjść z niego. Musze robić wstecz aby moc opuścić ustawienia szablonu. Podejżewałem że robie coś źle jednak zdziwił mnie fakt że po wrzuceniu pełnego quickstartu od producenta mam ten sam problem mimo że tam wszystko już powinno być poprawnie skonfigurowane. Próbowałem na 2 róznych komputerach bo już podejżewałem że jakiś soft coś blokuje ale efekt ten sam. Wedle zaleceń z Extension instaluje: plg_system_helix_j25_j3, mod_qlform-j3-v9.3.1.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-03-2012
    Wpisy
    63
    Punkty
    4

    Domyślny

    Z jakiego serwera korzystasz? Lokalnie (i jaki) czy hosting?

  4. #3
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Helix II miał problem z zapisem zmienionych ustawień szablonu po aktualizacji do wersji Joomla 3.4.1 - sprawdź czy masz Joomla 3.4.3 i najnowsze wersje rozszerzeń oraz szablonu

    - - - Updated - - -

    Chyba chodzi o ten sam problem co w innym wątku - zerknij czy aby nie chodzi o to rozwiązanie http://www.joomshaper.com/forums/joomla-3-4-2-template-manager-has-stopped-working-it-is-not-compatible

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    11-07-2015
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dziekuje za reakcje. Mam zaktualizowana joomle do najnowszej wersji 3.4.3. Włąsnie czytam podrzuconego linka i musze sprawdzić czy ten sposób sie sprawdzi. Szczerze mowiąc szukałem podobnego tematu ale jednak głównie w postach polskojęzycznych i nie wpadłem na to. Dzięki Gall. Dla Twojego info forest mam stronke na cba.pl a lokalnie tez na xampie postawiony serw i efekt identyczny. Sporo godzin sam próbowałem na wszelkie sposoby instalować , myślałem że kolejność instalowanych aplikacji ma znaczenie albo wersja i nie mogłem przez to przebrnąć. Już użyłem innej templatki ale tamte mi sie podobają ze względu na szerokie możliwości zabawy wizualizacją bez konieczności babrania sie w kodzie co gdy robisz stronę, którą ocenia kobieta jest bezcenne. Jak pewnie wiecie one potrafią mieć 40 wizji kolorystycznych na 1h. Nigdy nie zrozumiem jak one potrafią znaleźć tak wiele nazw i odcieni w zwykłym zielonym kolorze ;P
    Ostanio edytowane przez misiek99 : 05-08-2015 20:40

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Może to się jeszcze przyda:
    Ściągnij sobie gotowy plik (spakowany - rozpakuj i podmień). według instrukcji z tamtego wątku który wskazałem wcześniej.
    http://all4web.pro/0/layout.admin.zip

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    11-07-2015
    Wpisy
    5
    Punkty
    2

    Domyślny

    Moja leniwa natura została miło połechtana. Dzięki za gotowy pliczek, podmieniłem i wszystko gra. PKT dla Ciebie bo straciłem kilka wieczorów a dzięki wam okazało sie to takie proste. Teraz możecie sie spodziewac że będę was częściej męczył o coś. Pewnie juz żałujecie że pomogliście ;P

Podobne tematy

  1. Modyfikacja framework'a HELIX II
    przez piasio na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-03-2015, 17:44
  2. Jak dodać polskie czcionki do framework'a Helix II
    przez piasio na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 27-02-2015, 14:35
  3. Szablon Helix problem z edycją
    przez silverwind na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 17-02-2015, 20:37
  4. Joomla 3.2.1 - templatka Helix II i problem z Google ADS
    przez jan1975 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 30-01-2014, 14:17
  5. Problem z nawigacją - szablon Helix II
    przez poddot na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 20-08-2013, 20:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •