Brak menu w wersji mobilnej w szablonie Purity III
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Brak menu w wersji mobilnej w szablonie Purity III

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    06-10-2015
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Joomla! 3.4 Brak menu w wersji mobilnej w szablonie Purity III

    Witam Was,
    Nie jestem doświadczonym użytkownikiem, ale na podstawie szablonu purity iii zaprojektowałem stronę internetową http://panel-pol.com.pl . Mam problem, ponieważ na stronie internetowej wyświetlającej się na małych urządzeniach mobilnych np. telefonach nie wyświetla się górne menu. Jeśli ktoś może zajrzeć i powiedzieć mi co o tym decyduje to będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    w lewym górnym rogu pojawia Ci się ledwo widoczny (bo jest biały) przysisk do wysuwania bocznego modułu
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    06-10-2015
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Właśnie przede wszystkim chodzi mi o to, aby na urządzeniu mobilnym było widoczne to górne menu widoczne pod grafiką. Panel boczny może wykorzystam później.

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    sorki faktycznie źle sprawdziłem, myslalem, że tam się powinno menu pokazywać - w sensie w tym bocznym sliderze...

    z tego co widzę, to ogólnie szablon jest trochę namieszany, bo niby powinien obsługiwac RWD a pokombinowane jest tak, że go nie obsługuje. Menu górne Ci znika poniżej 990px szerokości ekranu.

    wówczas brakuje Ci jak widzę porównując z DEMO szablonu http://www.joomlart.com/demo/#purity_iii przycisku, który powinien spowodować wyświeltenie menu dla urzadzeń mobilnych
    Kod:
    <button class="navbar-toggle" data-target=".t3-navbar-collapse" data-toggle="collapse" type="button"><i class="fa fa-bars"></i>
    
    
    </button>
    niestety nie mam pojęcia dlaczego Ci sie to nie pojawia, czy się go da jakoś włączyć w panelu, czy też nie... nie używałem nigdy japurity.

    Swoją drogą wyłącz (jak będziesz umiał) ten slider dla urzadzeń mobilnych..
    A na przyszłośc może też Ci się przydać wyłączenie statystyk zbieranych przez home.pl bo widzę po kodzie, że je masz, jak poszukasz na forum to znajdziesz jak to wyłączyć - możesz dzięki temu uniknąć w przyszłości wielu problemów związanych z JS, czyli więcej snu a mniej rozwiązywania problemów
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    06-10-2015
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Właśnie o to chodzi, że klient nie chciał RWD. Szablon jest do tego przystosowany, ale dla mnie jedynym problemem jest właśnie to znikające menu. W pliku template.css jest mnóstwo zapisów typu:
    Kod:
    @media (min-width: 991px) {.t3-mainnav .t3-navbar { 
      padding-left: 0px;
      padding-right: 0px;
      float: right;
    i domyślam się, że to z tym jest związane, ale nie wiem w jaki sposób to zmienić, żeby to się wyświetlało.

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    06-10-2015
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć z czego może wynikać mój problem i jak go rozwiązać?

Podobne tematy

  1. Problem z instalacją Purity III
    przez mariuszp na forum Instalacja, aktualizacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 26-06-2015, 14:48
  2. JA PURITY III - brak jakichkolwiek efektów po edytowaniu pliku .css
    przez MateuszAuto na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 20-11-2014, 14:09
  3. [Purity III] less i kolory support policy
    przez qrdziel na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-08-2014, 16:12
  4. Problem z Protostar w wersji mobilnej
    przez tommac na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 11-10-2013, 00:46
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 14-04-2013, 12:31

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •