Nie ładuja się fotki do Adsmanagera
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Nie ładuja się fotki do Adsmanagera

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Joomla! 3.4 Nie ładuja się fotki do Adsmanagera

    Przy dodawaniu w ogłoszeniu fotek zaczyna się "kółeczko" kręcić i nic się nie wczytuje, identycznie od zaplecza. Na serwerze lokalnym jest ok. Na innym hoście również. Tak mam w dwóch stronach na jednym koncie w tym hostingu. Pomagierzy z niego twierdzą, że u nich wszystko ok, może być winny mój dostawca netu. Radzą bym spróbował z innego kompa u innego dostawcy. Mam trudności z przemieszczaniem się i nie mogę tak sobie biegać. Bajdurzy ten mój hosting czy nie ?
    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Domyślny

    Hosting jednak bajdurzył, po moich interwencjach zrobiło się dobrze, dopiero po wielu dniach. Twierdzą, że nic nie robili. Widocznie trudno przyznać się do błędów i spychoterapii w rodzaju : pana skrypt źle funkcjonuje.

  4. #3
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Czemu nie jestem zdziwiony :-) Który hosting?

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Domyślny

    Netlook. Jeszcze jedno. Tydzień temu postanowiłem dwie strony na joomla 3.4 przełączyć na php5.4. Jedna z nich odmówiła współpracy. Wysłałem im komunikat z błędem i orzekli, że konto wymaga przenosin na inny, nowszy host u nich. Mogą to zrobić dopiero w przyszłym roku. Pozostałem więc na niej z php5.3, winiąc za to jakieś zainstalowane rozszerzenie, chociaż wszystko mam na bieżąco aktualizowane. Po tych wszystkich manewrach strona dzisiaj podjęła pracę z php5.4. Netlook nadal idzie w zaparte, nic nie robili, nic się nie zepsuło. Może to taktyka marketingowa jak w opowiastce z Rolls Royce'm. Właściciel tego pojazdu postanowił w prasie pochwalić serwis tej firmy za naprawę w błyskawicznym terminie, i to za granicą przez przysłaną specjalnym samolotem ekipę. Rolls Royce oficjalnie zdementował tę informację z komentarzem - to nieprawda, nasze samochody nigdy się nie psują!
    Ostanio edytowane przez rajfur : 09-10-2015 19:25

  6. #5
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Zaktualizować oprogramowanie serwera, a ustawić prawidłowo konfigurację na nowej wersji php to dwie różnie sprawy - być może nie ogarnęli tematu z marszu a pamiętaj iż nowsze wersje php nie obsługują już niektórych zaszłości.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Domyślny

    obecnie strony pracują na PHP 5.4.39. Na serwerze lokalnym pracowały pod PHP 5.6.8. Oni nic teraz nie aktualizowali, obecna wersja PHP 5.4.39 funkcjonuje od kilku miesięcy, bodajże. U nich ma dwie strony, od 10 lat, akurat te. W przypadku jakichkolwiek uwag z mojej strony zawsze to się odbywało na zasadzie, to nie my . Odnosiłem i odnoszę wrażenie, że nawet dokładnie nie czytają co piszę, z góry zakładają, że mają rację. Całe szczęście, że awarie są rzadkie. Ze stronami na eHost nie mam żadnych problemów i uwag.

Podobne tematy

  1. Style się nie ładują?
    przez bukol na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 23-01-2014, 09:35
  2. Virtuemart 2 - produkty pokrewne nie ładują się / nie działają
    przez tomtolo na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 20-02-2013, 21:49
  3. Szablon się nie wczytuje - nie ładuję się Templatka
    przez remi29 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 01-02-2011, 09:27
  4. nie ładują się trzy podstrony
    przez md131 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-05-2010, 14:40
  5. Moduły się nie ładują
    przez khargool na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 21-03-2009, 02:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •