Witam
Czy spotkał się ktoś z problemem zliczania wizyt odwiedzin na przełomie tygodnia/miesiąca w Vinaora Visitors Counter?
Mam wersję joomli 3.4 oraz Vinaora też 3.4
W konfiguracji mam dla wizyt oraz jako pierwszy dzień tygodnia poniedziałek.
Zauważyłem kilka dziwnych zachowań, chciałbym się dowiedzieć,czy to kwestia konfiguracji,czy po prostu ten licznik tak ma:
1. Zliczanie tygodnia: od poniedziałku do niedzieli jest ok, minie tydzień, zacznie się poniedziałek (następny tydzień). Wartość z "ten tydzień" powinna być świeża, a wciąż pokazuje się 7 dni wstecz. Dopiero we wtorek wartość z ostatnich 7 dni wyświetli się jako poprzedni tydzień, a bieżący tydzień zaczyna pokazywać się poprawnie od poniedziałku.
2. Większy problem był na przełomie miesiąca wrzesień i październik gdzie początek miesiąca wypadał w czwartek Wejścia z ostatnich 3 dni miesiąca nie wskoczyły do września, a ponadto cały tydzień z przełomu został zsumowany z tygodniem 5-11.10 i w chwili obecnej wyświetla się jako ubiegły tydzień.

To jest najpopularniejsze rozszerzenie do joomli, strona nie jest komercyjna, więc bazuję głównie na rozwiązaniach darmowych.
Z góry dzięki za wszelkie sugestie.