Nie wyszukuje stronki w google - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: Nie wyszukuje stronki w google

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-01-2016
    Wpisy
    15
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzięki Wam chłopak chce się podjąć poprawek.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    No to na szybko "kwiatki" jakie aż rażą w oczy.

    Tytuł <title> strony głównej. Teraz masz "Strona główna". Zgaduję, że Tobie przecież nie zależy na tym, żeby wyszukiwarki znajdowały (i pokazywały w indeksie) twoją stroną na słowa "Strona główna". Do poprawy. Jaki powinien być dobry tytuł dla wyszukiwarek? Krótko i zwięźle opisywać czym dana firma się zajmuje, co znajduje się na stronie. Powinien zawierać dobrze dobrane frazy i słowa kluczowe...

    Zawartość i sposób generowania <title> podstron również do dopracowania. Szkoda, że ludzie biorący się za strony internetowe chociaż w minimalnym stopniu nie douczają się podstaw dobrej optymalizacji stron. Stosowanie potem tego w praktyce, to naprawdę nie jest dużo dodatkowej pracy. A ma kluczowe znaczenie w późniejszym naturalnym pozycjonowaniu się strony.

    Strona otwiera się z przyrostkiem www jak i bez przyrostka. Poczytaj w sieci, dlaczego tak nie powinno być. Mi się nie chce tutaj powtarzać tego, co napisano pewnie tysiące razy.

    Brak przemyślanego użycia tagów h1, h2, h3... W ogóle brak h1, h2 na podstronach!

    Dalej już nie chce mi się sprawdzać, bo można by co najmniej kilkustronicowy audyt napisać. A mamy sobotę, lepiej ten czas spędzić z rodziną i przyjaciółmi.

    Być może mamy tutaj do czynienia z sytuacją "jaka płaca, taka praca" (i vice versa). Nie będę w to wnikał. Napiszę tylko: żeby wykonać stronę internetową biura nieruchomości, której celem jest realna sprzedaż ofert, trzeba włożyć wielokrotnie więcej pracy, trzeba mieć odpowiednią wiedzę na temat budowy i optymalizacji stron internetowych, trzeba wreszcie umieć to przełożyć na praktykę. I trzeba odpowiedniego budżetu. Obecnej stronie w obecnym kształcie nie wróżę sukcesu. Przed właścicielem strony jeszcze długa droga.
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-01-2016
    Wpisy
    15
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dokładnie długa droga przede mną. Tylko że nikt nikogo do niczego nie zmusza. Podjął się wdrożenia strony to powinien ją zrobić a nie naburaczyć. I co ja muszę się z tym dalej mierzyć.

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    12-03-2016
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny

    No niestety czasami tak bywa, sam miałem podobną sytuację, najgorzej jak biorą się za to ludzie którzy do końca nie rozumieją na czym to polega, bo innego wytłumaczenia nie widzę

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-12-2012
    Wpisy
    41
    Punkty
    2

    Domyślny

    Ja znam osoby, które stworzą Ci stronę ale już za SEO nie odpowiadają, zależy jak się dogadaliście.

  7. #16
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Nezo Zobacz wiadomość
    Ja znam osoby, które stworzą Ci stronę ale już za SEO nie odpowiadają, zależy jak się dogadaliście.
    @Nezo - co innego jest - nie odpowiadają - a co innego jest - stworzą niezgodnie z zasadami SEO - co już jest niedopuszczalne a tutaj mamy taką właśnie sytuacje.

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-01-2016
    Wpisy
    15
    Punkty
    2

    Domyślny

    To jaz z tego wybrnąć?

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-01-2016
    Wpisy
    15
    Punkty
    2

    Domyślny

    Tak mam zalogowałem się do ftp mam notepad w przygotowaniu czego mam szukać? troszkę dużo tu plików

  10. #19
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Osobiście odradzam, zaraz coś sknocisz i będzie większy problem :-)

    Title zmienaasz np. w pozycjach menu.
    H1 powinieneś mieć w nim zawarty tytuł artykułu. H2, h3 itp w treści artykułów.

    Są różne dodatki pomagające w ustawieniach, zobacz na JED w dziale SEO.

    Jeśli coś zaczniesz robić to tylko lokalnie: zmieniasz - sprawdzasz czy działa - zmieniasz itp...
    Jak jest sukces to zmiany wprowadzasz na witrynie online.


    p.s. Rób kopie, rób kopie...

  11. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-01-2016
    Wpisy
    15
    Punkty
    2

    Domyślny

    Znalałem te H1

    Zgrałem se z serwera na dysk i szukam na razie nic nie zmieniam

    Na wszelki wypadek mam kopie witryny, jeszcze nie wiem jak ją się wgrywa z powrotem ale to później..
    To moje H...

    h1 {font-family:"<?php echo $this->params->get('h1_font', 'PT Sans Narrow')?>";}
    h2 {font-family:"<?php echo $this->params->get('h2_font', 'PT Sans Narrow')?>";}
    h3 {font-family:"<?php echo $this->params->get('h3_font', 'PT Sans Narrow')?>";}
    h4 {font-family:"<?php echo $this->params->get('h4_font', 'PT Sans Narrow')?>";}
    h5 {font-family:"<?php echo $this->params->get('h5_font', 'PT Sans Narrow')?>";}
    h6 {font-family:"<?php echo $this->params->get('h6_font', 'PT Sans Narrow')?>";}
    </style>

    - - - Updated - - -

    Urzywaliście takie coś z google:

    Weryfikacja dla za...............sobu przy użyciu metody Plik HTML nie powiodła się (14 godz. temu). Nie znaleziono Twojego pliku weryfikacyjnego.

    Zweryfikuj własność ............../.................. Więcej informacji.

    Metoda zalecana Metody alternatywne Historia

    Zalecana: Przesłanie pliku HTML Prześlij plik HTML do swojej witryny. 1. Pobierz...............27c82.html]
    2. Prześlij plik pod adres http://estatee.pl/
    3. Sprawdź, czy przesyłanie pliku zakończyło się pomyślnie, odwiedzając w przeglądarce stronę

    4. Kliknij poniżej przycisk Zweryfikuj
    Aby własność pozostała zweryfikowana, nie usuwaj pliku HTML nawet po pomyślnej weryfikacji.

    - - - Updated - - -

    Co sądzicie na temat pliku robots używacie go? czy warto coś przesłonić?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Joomla 3.2.2 - system nie wyszukuje aktualizacji rozszerzeń
    przez Ubusir na forum Instalacja, aktualizacja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 16-02-2014, 12:14
  2. Moja wyszukiwarka nie wyszukuje nic z artykułów
    przez Mateusz! na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 16-08-2012, 10:49
  3. joomla 2.5.1 nie wyszukuje sam aktualizacji
    przez pardokan na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 11-04-2012, 21:07
  4. Nie wyszukuje domeny..
    przez strona na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 13-04-2011, 17:22
  5. Sobi2 nie wyszukuje dodanych wpisów
    przez Mulczas na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 15-03-2010, 11:26

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •