Aktualne zmiany na Forum
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Aktualne zmiany na Forum

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny Aktualne zmiany na Forum

    Owocne obrady Zarządu i Rady Fundacji PCJ "Otwarte Źródła" w dniach 5-6 marca br. w Warszawie przyniosły szereg zmian dotyczących również sposobu funkcjonowania naszego Forum.
    Mojej skromnej osobie przypadł w udziale niewątpliwy zaszczyt pełnienia funkcji Głównego Moderatora Forum. Zostałem zobowiązany m.in. do przeprowadzenia rozmów z wszystkimi dotychczasowymi Moderatorami Forum i w ich rezultacie do ustanowienia nowego zespołu osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie Forum.
    W niniejszym wątku będę się starać informować Was na bieżąco o podejmowanych działaniach, zmierzających do utworzenia odpowiedzialnego zespołu Moderatorów Forum.
    Zacznę od podziękowań dla moderatorów, którym w ostatnim czasie brakowało czasu na dokładniejsze zajmowanie się Forum. Za wieloletnią pracę na rzecz polskiej Społeczności Joomla! i opiekę nad Forum dziękujemy dotychczasowym Moderatorom, kolegom @Dylkowi i @Joshowi.

    W gronie Moderatorów Forum serdecznie witamy nowych kolegów:
    Od dnia 18 marca 2016r. obowiązki Moderatora Forum zgodził się przyjąć kolega @Moje.
    19 marca 2016r. pełnienie funkcji Moderatora Forum przyjął ma siebie kolega @Komodore.
    Zmodyfikowaliśmy status kolegi @Norasa, który od dłuższego czasu pełnił nieformalną rolę moderatora działu poświęconego Virtuemart 3. Od 21 marca 2016 kolega @Noras jest formalnie Moderatorem Forum.
    Miło mi zakomunikować, że do grona moderatorów z dniem 22 marca 2016 roku dołączył kolega @Jac.

    O kolejnych "nominacjach" będziemy sukcesywnie informować.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 19-03-2016 11:13

Podobne tematy

  1. Zmiany na forum
    przez damian302 na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 28-06-2012, 21:09
  2. Aktualne dotaki do v. 1.5+
    przez jedrus na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-12-2008, 17:15
  3. 1.5.2 a aktualne spolszczenie
    przez młody3 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 29-03-2008, 13:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •