Aktualne zmiany na Forum
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Aktualne zmiany na Forum

  1. #1
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny Aktualne zmiany na Forum

    Owocne obrady Zarządu i Rady Fundacji PCJ "Otwarte Źródła" w dniach 5-6 marca br. w Warszawie przyniosły szereg zmian dotyczących również sposobu funkcjonowania naszego Forum.
    Mojej skromnej osobie przypadł w udziale niewątpliwy zaszczyt pełnienia funkcji Głównego Moderatora Forum. Zostałem zobowiązany m.in. do przeprowadzenia rozmów z wszystkimi dotychczasowymi Moderatorami Forum i w ich rezultacie do ustanowienia nowego zespołu osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie Forum.
    W niniejszym wątku będę się starać informować Was na bieżąco o podejmowanych działaniach, zmierzających do utworzenia odpowiedzialnego zespołu Moderatorów Forum.
    Zacznę od podziękowań dla moderatorów, którym w ostatnim czasie brakowało czasu na dokładniejsze zajmowanie się Forum. Za wieloletnią pracę na rzecz polskiej Społeczności Joomla! i opiekę nad Forum dziękujemy dotychczasowym Moderatorom, kolegom @Dylkowi i @Joshowi.

    W gronie Moderatorów Forum serdecznie witamy nowych kolegów:
    Od dnia 18 marca 2016r. obowiązki Moderatora Forum zgodził się przyjąć kolega @Moje.
    19 marca 2016r. pełnienie funkcji Moderatora Forum przyjął ma siebie kolega @Komodore.
    Zmodyfikowaliśmy status kolegi @Norasa, który od dłuższego czasu pełnił nieformalną rolę moderatora działu poświęconego Virtuemart 3. Od 21 marca 2016 kolega @Noras jest formalnie Moderatorem Forum.
    Miło mi zakomunikować, że do grona moderatorów z dniem 22 marca 2016 roku dołączył kolega @Jac.

    O kolejnych "nominacjach" będziemy sukcesywnie informować.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 19-03-2016 11:13

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Miło mi poinformować, że obowiązków Głównego Moderatora Forum podjął się kolega @Komodore. @Komodore jest z nami na forum od 2009 roku, a od 19 marca 2016 udzielał się jako moderator. Jest współtwórcą i organizatorem JUG Poznań. Życzymy mu dobrych efektów w prowadzeniu Forum i jak najmniej problemów do rozwiązania.

    Jednocześnie pragnę skierować serdeczne podziękowania do dotychczasowego Głównego Moderatora, do niedawna także przewodniczącego Rady Fundacji Otwarte Źródła Olka Wiśniowieckiego, znanego wszystkim jako Alex51. Alex pozostaje ciągle z nami, w miarę swych sił i możliwości będzie pomagać na forum i poza forum, dopóki da radę. Życzymy Ci, Olku, żebyś jak najdłużej dawał radę: duuużoooo zdrowia!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. Zmiany na forum
    przez damian302 na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 28-06-2012, 21:09
  2. Aktualne dotaki do v. 1.5+
    przez jedrus na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 11-12-2008, 17:15
  3. 1.5.2 a aktualne spolszczenie
    przez młody3 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 29-03-2008, 13:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •