Problem po aktualizacji Joomla! 3.5.1 - potwierdzenie zamówienia VirtueMart
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem po aktualizacji Joomla! 3.5.1 - potwierdzenie zamówienia VirtueMart

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-08-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Problem po aktualizacji Joomla! 3.5.1 - potwierdzenie zamówienia VirtueMart

    Witam,
    Problem pojawił się po aktualizacji Joomla
    Podczas składania zamówienia w sklepie VirtueMart nie można wejść w potwierdzenie wiadomości ponieważ pojawia się informacja o braku takiej strony
    (mimo wszystko zamówienie wskakuje do bazy, tylko klient o tym nie wiem i powtarza to kilka razy)
    potwierdzenie-zamowienia.jpg blad.jpg

    Proszę o pomoc jak to naprawić.

    VirtueMart 3.0.14
    Joomla: 3.5.1.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    17-04-2014
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    360
    Punkty
    42

    Domyślny

    Przeniosłem do odpowiedniego działu. Problemy z Virtuemart 3 mają swój dział.


    @darco_k - możesz podać linka jeśli masz to gdzieś w necie? Będzie dużo szybciej namierzyć.

    Osobiście robiłem już testy (nawet dzisiaj), i nie zauważyłem takiego problemu. Pierwsze co to sprawdź czy masz ten sam problem na domyślnym szablonie Protostar.
    Trzeba dążyć do doskonałości w tym co się robi, jeśli robisz coś dobrze zrób wszystko aby robić to jeszcze lepiej!

    Potrzebujesz pomocy przy Virtuemart 3? - napisz tutaj

    Portfolio - sulzycki.com.pl

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    03-08-2010
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    212
    Punkty
    25

    Domyślny

    Cofnij się do Joomla 3.5.0 i nie rób aktualizacji aż nie powstanie Joomla 3.5.2 lub VM 3.0.15, a wszystko wróci do normy. Problem jest znany i opisany na forum VM http://forum.virtuemart.net/index.php?board=127.0

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    17-04-2014
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    360
    Punkty
    42

    Domyślny

    @zbig1972 a masz może jakiś link do forum.virtuemart.net do konkretnego tematu z podobnym problemem?

    Mam aktualnie zrobioną szybką instalacje VM3.0.14 dla J!3.5.1 i nie widzę powyższego problemu - na standardowym szablonie Protostar. Być może @darco_k używa dodatkowych metod płatności albo wysyłek które być może kolidują w J!3.5.1.
    Na forum.virtuemart.net jest oczywiście kilka tematów dotyczących problemów w powyższych wersjach, ale żaden temat nie dotyczy podobnego problemu, który ma @darco_k.
    Trzeba dążyć do doskonałości w tym co się robi, jeśli robisz coś dobrze zrób wszystko aby robić to jeszcze lepiej!

    Potrzebujesz pomocy przy Virtuemart 3? - napisz tutaj

    Portfolio - sulzycki.com.pl

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-08-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zbig1972 Zobacz wiadomość
    Cofnij się do Joomla 3.5.0 i nie rób aktualizacji aż nie powstanie Joomla 3.5.2 lub VM 3.0.15, a wszystko wróci do normy. Problem jest znany i opisany na forum VM http://forum.virtuemart.net/index.php?board=127.0
    Dzięki, pomogło cofnięcie się do Joomla 3.5.0
    Z tego co wyczytałem po aktualizacji na Joomla 3.5.1, stała się ona niekompatybilna z virtuemart. Czekam teraz na nową aktualizację.
    Pozdrawiam

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    11-04-2016
    Wpisy
    6
    Punkty
    2

    Domyślny

    Witam. Jak pomogło to dobrze.

    U mnie był też problem po aktualizacji Virtuemart do wersji 3.5.1 . Formularz przy próbie wysłania maila zwracał błąd "Invalid address 0".
    Znalazłem rozwiązanie na forum virtuemart (użytkownik Stan) http://forum.virtuemart.net/index.php?topic=133760.0

    Pobrałem plik doświadczonego użytkownika z łatką (zachowując własny): http://www.rupostel.com/svn3/shopfunctionsf.php.src ,

    usunąłem .src z nazwy pliku i wrzuciłem na serwer do:

    components/com_virtuemart/helpers/shopfunctionsf.php

    U mnie działa w wersji J3.5.1 z VM3.0.14.1

    Oczywiście mam backup na wersji 3.5.0, ale interesowało mnie czy ktoś znalazł rozwiązanie.

    Pozdrawiam

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    01-11-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam,
    miałem ten sam problem. zaktualizowałem VM, i problem znikł.

Podobne tematy

  1. Lokalizacja pliku - potwierdzenie zamówienia
    przez Obiku na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 20-03-2013, 17:13
  2. Potwierdzenie zamówienia - formularz do faktury
    przez Talyn na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 13-06-2012, 20:47
  3. Virtuemart - PAY PAL problem po aktualizacji
    przez Pomix na forum Biznes: sklepy, ogłoszenia, katalogi produktów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 27-12-2011, 11:21

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •