Strona producenta i strona druku
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Strona producenta i strona druku

  1. #1
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    31-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny Strona producenta i strona druku

    Witam

    1. Przeszukałem forum i nie mogę znaleźć nic na temat tych dwóch podstron, które pojawiają się jako popupy w sklepie. Chodzi mi o stronę, która wyskakuje po kliknięciu na nazwę producenta. Nie wiem gdzie to modyfikować :/ Może ktoś pomóc zlokalizować ten plik? Takie same problemy mam ze stroną popup dotyczącą drukowania zamówienia, które właśnie zostało złożone.

    2. Drugie pytanie trochę z innej beczki: czy można dodać jakiś link do menu (usermenu) użytkownika, by po zalogowaniu mógł wejść na odpowiednią podstronę i zobaczyć swoje zamówienia skąd m.in. można je oglądać i drukować?? Nie mogę znaleźć nic takiego. Jedynie po złożeniu zamówienia pojawia się możliwość obejrzenia takiej podstrony.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Talyn Zobacz wiadomość
    (...)Chodzi mi o stronę, która wyskakuje po kliknięciu na nazwę producenta. (...)
    shop.manufacturer_page.php

    Cytat Wysłane przez Talyn Zobacz wiadomość
    (...)Takie same problemy mam ze stroną popup dotyczącą drukowania zamówienia, które właśnie zostało złożone. (...)
    account.order_details.php

    Cytat Wysłane przez Talyn Zobacz wiadomość
    (...) czy można dodać jakiś link do menu (usermenu) użytkownika, by po zalogowaniu mógł wejść na odpowiednią podstronę i zobaczyć swoje zamówienia skąd m.in. można je oglądać i drukować?? Nie mogę znaleźć nic takiego. Jedynie po złożeniu zamówienia pojawia się możliwość obejrzenia takiej podstrony.
    Nic nie trzeba dodawać.
    Jeśli użytkownik jest zalogowany, w głównym menu pojawia się link do administracji konta, np. "Moje konto". Ostatnia pozycja to "Informacje o zamówieniu" wraz z zamówieniami, które zostały złożone. Kliknięcie na "widok" pozwala przeglądać zamówienie. Jeśli podczas przeglądania klikniesz "widok do druku" zobaczysz okienko pop-up z widokiem do druku.

  4. #3
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    31-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    Dzięki za pomoc w odszukaniu plików

    Cytat Wysłane przez ainow Zobacz wiadomość
    Nic nie trzeba dodawać.
    Jeśli użytkownik jest zalogowany, w głównym menu pojawia się link do administracji konta, np. "Moje konto". Ostatnia pozycja to "Informacje o zamówieniu" wraz z zamówieniami, które zostały złożone. Kliknięcie na "widok" pozwala przeglądać zamówienie. Jeśli podczas przeglądania klikniesz "widok do druku" zobaczysz okienko pop-up z widokiem do druku.
    U mnie po zarejestrowaniu pojawia się tylko "Moje menu". I jest t link do zmiany hasła, nazwiska i edytora.
    Można jakoś dodać własny link do tego panelu?

  5. #4
    Bywalec Talyn awatar
    Dołączył
    31-12-2006
    Wpisy
    155
    Punkty
    15

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Talyn Zobacz wiadomość
    U mnie po zarejestrowaniu pojawia się tylko "Moje menu". I jest t link do zmiany hasła, nazwiska i edytora.
    Można jakoś dodać własny link do tego panelu?

    Chyba zrobiłem:
    Dodałem w menu usera jako "Registered" taki link: twojastrona.pl/index.php?page=account.index&option=com_virtuemart &Itemid=30

    I działa. Z każdego zarejestrowanego użytkownika po kliknięciu przenosi do "Zarządzania kontem" skąd można zmieniać dane o użytkowniku, adresy wysyłki i przeglądać zamówienia (o ile są).

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-07-2006
    Wpisy
    57
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jeśli użytkownik jest zalogowany, w głównym menu pojawia się link do administracji konta, np. "Moje konto". Ostatnia pozycja to "Informacje o zamówieniu" wraz z zamówieniami, które zostały złożone.
    Ja też nie mam tej pozycji w menu.

    @Talyn
    dzięki za pomocnego linka (masz plusa)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •