Instalacja Joomla 2.5 - zawiecha na teście środowiska
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Instalacja Joomla 2.5 - zawiecha na teście środowiska

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    25-04-2016
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Joomla! 2.5 Instalacja Joomla 2.5 - zawiecha na teście środowiska

    Usiłuję zainstalować Joomlę 2.5 (php na moim serwerze uniemożliwia instalację nowej wersji) i ciągle mam ten sam problem, mianowicie instalator zaiwesza się na teście środowiska. Nie pokazuje żadnych informacji, tylko po wyborze języka kręci się i nie może przejść dalej. Poniżej prtsc moich ustawień PHP.
    jomla - moje php.png

    Czy ktoś ma jakiś pomysł co się mogło stać?

    Dodam jeszcze, że stronę mam na Active24 i jakiś czas temu porobili dziwaczne foldery na koncie, wrzucając stronę do odrębnego folderu (www). Możliwe, że przez przypadek usunęłam jakiś plik (pomyliły mi się foldery i raz wgrałam wszystko do folderu obok), czy to może być problemem?
    Tak wyglądają wspomniane foldery na serwerze.

    foldery na serwerze.png

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    Usiłuję zainstalować Joomlę 2.5 (php na moim serwerze uniemożliwia instalację nowej wersji
    to akurat żaden argument...
    Jeśli server nie dostarcza środowiska, które pozwala na instalację najnowszego Joomla! to masz 2 wyjścia.

    a) zmień serwer
    b) Daruj sobie instalację Joomla! - nie ma sensu instalować przestarzałego oprogramowania z przynajmniej kilku powodów: konieczność późniejszej migracji, podatność na ataki, ograniczona liczba dostępnych rozszerzeń itp itd.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    25-04-2016
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Stronę na tym serwerze mam od 7 lat i naprawdę nie spodziwałam się, że php będzie za stare do nowszej wersji Joomla, wszystko wyszło dopiero teraz. Myślałam, że będą wszystko aktualizować, a tu klops. Serwer mam opłacony do listopada, więc chciałabym, żeby strona w jakiejkowiek formie do tego czasu funkcjonowała, bo w końcu za to im zapłaciłam. Ale zgadzam się z Tobą co do zmiany usługodawcy.

    - - - Updated - - -

    Wkurzam się, bo wcześniej, przy tych ustawieniach wszystko działało, potem potem pojawiły się problemy z configuration.php, że niby niezapisywalny. Pogrzebałam w atrybutach i nic, potem kupiłam szablon i stwierdziłam, że wszystko wgram na czysto i na czysto wiesza się na teście środowiska.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    25-04-2016
    Wpisy
    3
    Punkty
    2

    Domyślny

    Nikt? Nic?

  6. #5
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Skontaktuj się z administratorami serwera i dowiedz się czy i ewentualnie kiedy będą aktualizować. Tymczasem możesz zrobić kopię i przeprowadzić aktualizację lokalnie. Jak się powiedzie, wrzuć na serwer. Jeśli na serwerze nie ruszy przywróć stan obecny i w zależności od odpowiedzi (lub jej braku) zmieniaj czym prędzej hosting lub czekaj na aktualizację serwera.
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

Podobne tematy

  1. instalacja - zatrzymuje się na teście środowiska
    przez mick na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 12-12-2012, 18:44
  2. Pobranie itemId spoza środowiska joomla
    przez Scandall na forum Programowanie pod Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 31-07-2008, 14:25
  3. Mosets Tree - usunięcie pól Tel, Fax, Postcode itd
    przez CNK na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 28-02-2007, 10:44
  4. Poprawki w teście przedinstalacyjnym.
    przez kaszczor na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 11-08-2006, 00:00
  5. Podpięcie domeny pod istniejącą instalację joomla
    przez ollie na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 01-07-2006, 15:47

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •