Przeniesienie serwisu na inny serwer - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Przeniesienie serwisu na inny serwer

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    A czy edytujesz ten plik szablonu który aktualnie uzywasz a nie przypadkiem jakis inny? ;)
    Tak, ten sam. To kwestia (chyba) ustwien bazy danych nowego serwera. Recznie "podzieciolilem" sobie baze i juz toleruje mi krzaczki. Siedzialem kilka godzin i dokonalem porawek "krzaczkow" we wpisach i chyba bedzie stala ta www.mokotw.btx.pl-)). Mam jeszcze kilka stron w Joomla do przeniesienia i nie mam pomyslu jak to zrobic "auto" . Jest jeszcze inny problem. Nie wiem jak to mozliwe, ale po zaimportowaniu baz stron w Joomla starego serwera widze, ze np. w bazie mokotowa byly rekordy z WordPress i to w UTF-8. Nie qmam MySqla ale byc moze baza "ocipiala" widzac rozne rokordy (Joomla i WP) o roznych kodowaniach. Jedno jest pewne to to, ze dobrze zrobilem zmieniajac hosting.:-)
    BTW!! offtopicowo. Ktos ma hosting w NetArt? Pytam bo jestem u nich na "promocji" 14 dni a ze mam dosc juz zmiany serwera planuje u nich zostac na dluzej. Czy ktos u nich juz exportowal/importowal baze dla Joomla i czy byly problemy?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec damsaw awatar
    Dołączył
    13-10-2009
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    114
    Punkty
    10

    Domyślny

    1. zainstalowalem taka sama wersje joomli jak wczesniej uzywalem w serwisie na innym serwerze, ale na tym samym hostingu.
    2. po instalacji skasowalem wszystko prucz configuration.php,
    3. skopiowalem moj portal na serwer
    4. skasowalem baze danych i wczytalem baze z serwisu ktory chce przeiesc
    5 uruchomilem serwis

    nie wiem dlaczeo mi wyskakuja bledy w panelu admina jak wchodze do "konfiguracji" oraz do jednego z komponentow gavick tab??

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •