Joomla - które forum dyskusyjne najlepsze? Co z danymi z phpbb przy zmianie forum?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla - które forum dyskusyjne najlepsze? Co z danymi z phpbb przy zmianie forum?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    17-03-2007
    Skąd
    Warszawa / Cardiff
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla - które forum dyskusyjne najlepsze? Co z danymi z phpbb przy zmianie forum?

    Witam serdecznie,

    mam pytanie. Moje pytania są związane z serwisem PrawoPracy.org.

    1. Jakie forum dyskusyjne jest najlepiej przystosowane do współpracy z joomla, daje w miarę szerokie możliwości i jest najbardziej niezawodne?

    Korzystam z forum phpbb i główny problem, to ciągłe ataki botów i wrzucanie na forum "niestosownych" treści. Poradziłem sobie z tym weryfikując ręcznie rejestracje, ale jest to czasochłonne i niewygodne.

    2. Czy inne systemy for dyskusyjnych dobrze (niezawodnie) sobie z tym problemem radzą?

    3. Czy przy zmianie forum z phpbb na jakieś inne istnieje możliwość przeniesienia danych (postów, użytkowników) do nowego forum?

    Z góry dziękuję za poradę. Jeżeli gdzieś już podobny temat był, a go przeoczyłem to z góry przepraszam. Jestem tutaj nowy i mogłem nie zauważyć, choć szukałem. Jeżeli pytania są laickie, proszę o wyrozumiałość.

    Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    1. najbardziej przystosowane jest JoomlaBoard, najwięcej możliwości daje VBiulletin(opensource, licencja komercyjna-używane przez joomla.pl), najlepszym kompromisem jest SMF (SimpleMachinesForum-opensource, licencja bezlpłatna, uzywane przez joomla.org)
    2. Tak ale zwykle wymaga to trochę znajomości ustawień (dyskretna aluzja do tego że być może phpBB też ma takie możliwości)
    3. Dokładnie nie wiem, należy zapytać na odpowiednich forach systemu forum
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    17-03-2007
    Skąd
    Warszawa / Cardiff
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję za pomoc.

    Co do konwersji, to jeżeli ktoś planuje przenieść się pod SMF, to konwertery są dostępne tutaj: http://www.simplemachines.org/download/?converters

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •