Witam
Tak jak w temacie miałem stronkę postawioną na localhost ( wampserver) i chciałem ją przerzucić na konto na super host. Przed backupem strony na localhoscie sprawdziłem strukturę bazy i była poprawna. Problem się pojawił gdy odważałem bazę na serwerze, pojawił mi się komunikat jak poniżej. Czy spotkał się ktoś już z takim zagadnieniem lub może pomóc. Z góry dziękuje za pomoc.Błąd przetwarzania bazy danych w linii 0

Błąd odpowiedzi bazy danych:
ErrNo #0
SQL=CREATE TABLE `zztxg_ak_profiles` ( `id` int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, `description` varchar(255) COLLATE utf8mb4_unicode_ci NOT NULL, `configuration` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci, `filters` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci, `quickicon` tinyint(3) NOT NULL DEFAULT '1', PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=2 DEFAULT CHARSET=utf8mb4 COLLATE=utf8mb4_unicode_ciSurowy tekst zapytania:
CREATE TABLE `#__ak_profiles` ( `id` int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, `description` varchar(255) COLLATE utf8mb4_unicode_ci NOT NULL, `configuration` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci, `filters` longtext COLLATE utf8mb4_unicode_ci, `quickicon` tinyint(3) NOT NULL DEFAULT '1', PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=2 DEFAULT CHARSET=utf8mb4 COLLATE=utf8mb4_unicode_ci