Strefakursów - opinie ludzi korzystających.
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Strefakursów - opinie ludzi korzystających.

  1. #1
    Bywalec dawidryba11 awatar
    Dołączył
    10-03-2015
    Skąd
    Tuchola
    Wpisy
    106
    Punkty
    12

    Domyślny Strefakursów - opinie ludzi korzystających.

    Witam serdecznie, dziś przez FanPage J! trafiłem na stronę strefakursow.pl. Strona oczywiście mnie zainteresowała, same tematy kursów również są interesujące. Zastanawia mnie tylko fakt, jak to jest z jakością tych kursów? Czy faktycznie można się czegoś nauczyć? (nie chodzi tutaj o samą J!). Warte swojej ceny? Czy faktycznie aktualizują kursy, jak to mają napisane na swojej stronie?

    Jak rozumiem, te ich certyfikaty nie są jakieś ważne, to coś na zasadzie trofeum?

    Jak wyglądają tam kursy o samej J!?

    Prosiłbym o szczere opinie, ponieważ poważnie myślę na temat kupna kursów na owej stronie.

    Pozdrawiam Dawid Rybacki
    Nic tak nie motywuje do pracy jak szczera krytyka i pochwała!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A propos certyfikatów:
    W istocie jest to "coś na zasadzie trofeum".
    System certyfikacji administratorów / specjalistów Joomla! jest w trakcie przygotowania. Prace są na etapie finalizacji. Możliwość złożenia egzaminu i uzyskania certyfikatu będzie prawdopodobnie podczas JoomlaDay Polska 2016.
    Odpowiedzi ma pytania o ocenę kursów przyniosą Ci co najwyżej subiektywne opinie ich użytkowników. Trudno na podstawie takich opinii o czymkolwiek wyrokować.
    To, czy można się czegoś z tych kursów nauczyć, zależy od tego, co już umiesz i potrafisz, na ile forma przekazu lektorskiego ilustrowanego obrazem (filmem) jest dla Ciebie atrakcyjna, kształcąca i... nienużąca, czy połączysz przekaz lektorski z ćwiczeniami praktycznymi wykonywanymi w trakcie kursu, itd.
    Kursy Wydawnictwa Strefy Kursów są - ogólnie rzecz biorąc - na dobrym poziomie.
    Najlepiej jednak przekonać się samemu. Książka kosztuje mniej więcej tyle samo, co kurs. Jeśli masz wybór, wybieraj na podstawie swoich preferencji (ja np. wolę ksiązki)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3

    Domyślny

    Ja korzystałam z jednego kursu i ogólnie jego poziom był całkiem przyzwoity. Ale jeśli chodzi o certyfikat, to raczej jest on tylko tak dla Ciebie dzięki niemu możesz sobie wpisać w CV że przeszedłeś takie i takie szkolenie, ale pracodawcy raczej nie zwracają na to dużej uwagi

    http://www.helio.pl/figi suszone

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    13-06-2014
    Skąd
    Nowa Ruda
    Wpisy
    213
    Punkty
    45

    Domyślny

    Ja mam kilka kursów wykupionych. Np o css3 podstawa + zaawansowany. Mam też Adobe afer effectcs . Photoshop. Poziom jest dobry ale więcej zagadnień wyczerpują na pewno książki. Np z helion. Strefa kursów jest dobra jak trzeba nauczyć się obsługi jakiegoś programu np afer effectcs. Ale jeśli chodzi o programowanie to zdecydowanie książki. Tez chciałem kupić np joomla tworzenie dodatków ale było tylko na joomla 2.5. Być może nie ma dużych różnic pomiędzy 2.5 a 3 ale się wstrzymałem. W obecnej chwili wkuwam PHP . Poznam jeszcze jquery. Ajax. MVC w PHP i wtedy biorę się za joomla pisanie dodatków i może wtedy wykupię. Możesz też zobaczyć na eduweb. Ta sama tematyka kursów. I tam są kursy joomla zaaktualizowane pod joomla 3. Ale nie wiem czy wszystkie

    Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 17-04-2016, 19:32
  2. Kilka stron korzystających z jednej bazy danych - czy warto?
    przez pawinf na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 26-11-2013, 13:44
  3. Kilku użytkowników korzystających jednocześnie z jednego konta
    przez michal1233 na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 05-04-2013, 23:41
  4. Kodowanie UTF-8 w skryptach korzystających z ISO
    przez kasanek na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 19-03-2009, 16:32
  5. Przykłady stron korzystających z SOBI 2
    przez ADE na forum Różne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 17-01-2009, 00:26

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •