Instalacja Quick strat
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Instalacja Quick strat

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-12-2015
    Wpisy
    61
    Punkty
    2

    Joomla! 3.5 Instalacja Quick strat

    Witam, mam takie nietypowe pytanie. Posiadam Storone www.krempna4u.pl chciałbym zmienić grafikę i znalazłem już nową jednak jest tylko ona w postaci przykładowej strony Quick start. Wracając do meritum xzy jest możliwość aby na mojej stronie zainstalować ta nowa grafikę w postaći przykładowej strony abym mógł się przełaczać między nimi bez utraty danych itp. Wiem skomplikowanie to wszystko napisałem . Gdyby coś było nie zrozumiałe to doprecysuje. Pozdrawiam

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    15-02-2008
    Wpisy
    340
    Punkty
    45

    Domyślny

    Jak rozumiem, chodzi o nowy szablon wyglądu?
    Jeśli tak, to co znaczy "znalazłem"?
    Szablony są dostępne na darmowej licencji, albo kupuje się je.
    W drugim przypadku i często w pierwszym, autorzy udostępniają dokumentację, w której krok po kroku jest opisane, jak osiągnąć zamierzony przez nich efekt.
    Jeśli jest to szablon darmowy i nie posiada dokumentacji, można zainstalować QuickStart na innym serwerze lub w innym katalogu i wzorując się na nim dopasowywać oryginalny serwis (wskazane, oczywiście, żeby to robić na kopii).
    W systemie może istnieć jednocześnie kilka szablonów wyglądu. Zamienne używanie różnych szablonów w obrębie jednego serwisu jest możliwe po odpowiedniej konfiguracji.

    PS.
    "Znalazłem" może oznaczać pobranie szablonu z niepewnego (nielegalnego) źródła. Oprócz wątpliwości moralnych, można spodziewać się zaszytego w oprogramowaniu szkodliwego kodu, który zmieni Twój serwis np. w robota rozsyłającego wirusy.

Podobne tematy

  1. Problem z Quick Logout
    przez Pokorny na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 29-10-2014, 14:22
  2. Quick Start problem
    przez Pablo131993 na forum Różne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 04-01-2011, 18:16
  3. Quick CMS konwersja
    przez prentas1 na forum Aktualizacje, migracje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 28-07-2010, 00:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •