Awaria..bardzo potrzebna pomoc w obsłudze !
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Awaria..bardzo potrzebna pomoc w obsłudze !

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-07-2016
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny Awaria..bardzo potrzebna pomoc w obsłudze !

    Witam Was serdecznie,
    Otóż krótko wyjaśnię moją sytuację. Zleciłam zrobienie strony, nawinie mysląc ze trafię na kogoś uczciwego,okazało się,że nie...Jako kompletny laik zostałam sama z dokończeniem niektorych funkcjonalności strony, bo koles zawinął się tuż po zapłacie....potrzebuję teraz kompletnie podstawowych informacji nt obsługi strony (zostalam z panelem dla Usera, Do SuperUsera nie mam dostępu) to co mogę i umiem to dodawanie artykułow na mojego bloga, jednak w miedzyczasie dostałam zrobione logo i teraz chciałam je wkleić w kilka miejsc na stronie. Jak to zrobić ?? Czy robi się to poprzez panel czy trzeba miec jakis inny program do pisania w Joomla ? jezeli tak to jaki i gdzie moge znaleźć te funkcjonalnosci ? Druga rzecz to słowa kluczowe, moja strona nie pojawia się po wpisaniu słow podstawowych do mojej brazny,gdzie moge je dopisac zeby Google widział moją stronę ? Oraz kilka innych klopotów ale te są na razie najbardziej palące.....

    Prosze o podpowiedz...
    Pozdrawiam
    Karolina

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Po pierwsze przeczytaj regulamin i jego załączniki. One nie są aby "gnębić" użytkowników, tylko by pomóc im otrzymać w miarę możliwości szybką i skuteczną pomoc.

    Po drugie takie przedstawienie sytuacji często budzi we mnie dylemat: Czy wykonawca "się zwinął" bo zlecenie go przerosło, czy nie otrzymał zapłaty za wykonanie części pracy?

    1. Nie mnie jednak to oceniać. Jeśli jesteś właścicielem konta hostingowego, to kontrola nad stroną jest do odzyskania. Jeśli nie masz problem, który może wcale nie być taki prosty do rozwiązania.
    2. Można różnie zależy od tego jaki masz dostęp, np:
    a) W panelu ale zależy jak masz ustawione uprawnienia w joomla. Jeśli domyślne, to możesz osadzić logo w module i opublikować w najbardziej odpowiadającej dostępnej pozycji. Jeśli nie masz dostępu do tworzenia modułów, to masz problem.
    b) Przez FTP - edytując pliki szablonu. Ale tu jest potrzebna wiedza jak to zrobić. Jeżeli nie masz dostępu do folderu w którym jest Joomla, to masz problem.

    Jeżeli w pkt 1 masz problem, to proponuję wybrać jakiś hosting i postawić stronę od nowa, pod inną domeną.
    Jeżeli tylko w pkt 2 masz problem, to wszystko jest do ogarnięcia, ale proponuję wykonać audyt strony aby nie było jakichś niespodzianek pozostawionych przez poprzedniego wykonawcę.

    Proszę w tym wątku prowadzić rozmowę tylko w temacie z punktu drugiego.
    Dla punktu pierwszego proszę założyć nowy temat w odpowiednim dziale.
    Pozycjonowanie będzie ważne jak już będziesz mieć stronę w pełni swojej dyspozycji, ale to również osobny temat w odpowiednim dziale.

    Abyśmy mogli lepiej Ci pomóc poczytaj na wiki
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

  4. #3
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @chill dwie kwestie - tak z ciekawości
    1. link do strony
    2. jaka była opłata za stronę?

Podobne tematy

  1. Proszę o pomoc w obsłudze dodtku.
    przez swpawel na forum Szablony, formatowanie wyglądu
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 02-03-2013, 16:50
  2. Dobry, bezpieczny, prosty w obsłudze katalog WWW
    przez mambojoe na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-10-2006, 13:23

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •