Witajcie.
Na początek naświetlę sprawę. Hosting na home.pl, cztery stronki postawione już dawno na Joomla 1.5.23 - tak wiem staroć i powinno być zaktualizowane ale działało więc nie ruszałem.
Dwie z tych stron regularnie są uzupełniane o treści - i nic więcej na nich nie jest robione. No i tak jeszcze w poniedziałek jedną aktualizowałem, sprawdziłem chodzi ok. Druga była aktualizowana w niedziele.
Dziś, środa, materiał na pierwszą chce wrzucić, panel otworzył się normalnie dane wgrane i sprawdzam a tu strony brak tylko taki komunikat:

Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting T_VARIABLE or '$' in /wronowy/templates/wronowy5/index.php on line 35

I druga aktualizowana strona to samo, nie chodzi i podobny komunikat tylko do jej templates się odwołuje.
Dwie pozostałe bardzo dawno nie aktualizowane wyświetlają się bez problemu.
Czytam wiec o aktualizacjach i już wiem że z 1.5.23 najpierw do 1.5.26 a potem do 2.5 - może tyle starczy.
Lecz czy można jakoś "uleczyć" te strony inaczej? Od razu wyjaśniam nic z szablonami nie było robione. Zmiana szablonu nic nie daje dalej tan sam komunikat tylko odwołanie do innego szablonu jest.
Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam
Błażej.