Szablony Smartaddons
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Szablony Smartaddons

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-07-2014
    Wpisy
    33
    Punkty
    2

    Domyślny Szablony Smartaddons

    Cześć, czy ktoś miał może doczynienia z szablonami SmartAddons? Pytam bo gdzieś wyczytałem że nie wygląda to tak pięknie jak na ich stronie po zainstalowaniu, mają sporo bug'ów, nie są aktualne, itp.

    pozdr.
    kostek

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-01-2010
    Wpisy
    99
    Punkty
    12

    Domyślny

    Ja używam. Jest ok. Fajny support, Duże możliwości personalizacji. Jedyne co mnie denerwuje to nastawienie się firmy na martwy wg. mnie komponent K2. Nazywany content plus kilka pluginów daje lepsze rezultaty.

    Moja strona z szablonem SJ Perty:

    www.glucholazyonline.com.pl

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-07-2014
    Wpisy
    33
    Punkty
    2

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedź, w takim razie spróbuję, tym bardziej, że za 49 USD można pobrać wszystkie szablony chyba
    Mnie trochę korci ten szablon:
    http://demo.smartaddons.com/template...magz/index.php

    Wydaje mi się, że można go przerobić na fajny portal.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-01-2010
    Wpisy
    99
    Punkty
    12

    Domyślny

    Tyle że jeżeli zrezygnujesz z K2 to stracisz stylizacje modułów jak w demo szablonów. Ja do K2 się nie przekonałem. Za małe możliwości i głupie rozwiązania. Poza tym ten komponent powoli traci rację bytu gdy mocno jest rozwijany core content Joomli, a to co wprowadzi 3.7 wręcz zabija K2.

  6. #5
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez przem188 Zobacz wiadomość
    Ja do K2 się nie przekonałem. Za małe możliwości i głupie rozwiązania. Poza tym ten komponent powoli traci rację bytu gdy mocno jest rozwijany core content Joomli, a to co wprowadzi 3.7 wręcz zabija K2
    @przem188, zapomniałeś dopisać, że to twoje zdanie ;-)
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  7. #6

    Domyślny

    Ja mam na ich szablonie, ale pod J2.5 i powiem, że mam dość. Sam szablon jest ok, ale sadzany z quickstarta więc posadziło kupę śmiecia typu VM co do niczego nie jest potrzebne. Z tego bajzlu nie wszystko da się usunąć. Mam w menu pozycje, które przyjazne linki biorą z innego menu i to wyłączonego. Jakiś niezrozumiały misz masz tam jest, nie pojmuję nawet czemu to tak działa :/ Do tego K2, w którym nie mogę ogarnąć captcha przy rejestracji i inne problemy więc będzie przejście na 3x i porzucenie k2 chyba. O ile się uda bo jednak pod 2.5 jest niezastąpiony. Łatwiej by było odnieść się do innych szablonów gdybym miał wersję pod 3x bo jednak wszystko poszło do przodu i coś co u mnie nie działa może hulać w nowszym. Najlepiej żebyś znalazł kogoś co tego używa ;)
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

  8. #7

    Domyślny

    Chwilę po mojej wypowiedzi zdecydowałem się na zakup kolejnego szablonu ze stajni smartaddons. Jest źle. Pobrałem 4x paczkę i nie idzie postawić z quickstarta prawidłowo działającego serwisu. Na kei.pl w ogóle nie udało się przejść przez instalację cały czas wracała do punktu wyjścia. Poszło na innym serwerze i po kilkukrotnej instalacji z pobranych paczek za każdym razem po instalacji wywalało białą stronę z komunikatem o braku jakiegoś pliku css. Utworzenie pustego pomagało, ale na dobrą sprawę nie wiem czy kolejne problemy nie wynikają z tego braku. Po posadzeniu jest problem z ikonami social media - NIE DZIAŁAJĄ i tyle. Do tego nie da się odpalić komponentu ogłoszeń od DJ - szablon nie ma zaimplementowanych bibliotek MooTools i tyle mi powiedziano. Nie działają slimboxy w joomgallery i wszystkie zdjęcia, czy z artykułów czy z galerii są wyświetlane w oknie głównym przeglądarki co powoduje konieczność klikania wstecz i ponownego ładowania strony. No sry, to powinno wszystko działać od strzała po posadzeniu quickstarta. Uważam, że generalnie to kasa poszła psu...
    "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu..." - król Julian

Podobne tematy

  1. szablony j! 3
    przez ugly kid joe na forum Off topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 10-01-2013, 09:34
  2. Szablony
    przez at125 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 15-07-2011, 12:23
  3. Szablony w 1.6
    przez Mary$ na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 07-02-2011, 11:52
  4. Szablony
    przez listy999 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 22-02-2006, 18:32

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •