Linkowanie artykułu do treści istniejącego już innego artykułu
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Linkowanie artykułu do treści istniejącego już innego artykułu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-03-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Linkowanie artykułu do treści istniejącego już innego artykułu

    Witam,
    Mój problem polega na braku linkowania artykułu do treści innego artykułu. Mam utworzony pewien artykuł i chcę do słowa "TUTAJ" podlinkować inny artykuł no i nie mogę, ponieważ nawet gdy w menu dodawania linków (Insert/edit link) wpisuję odpowiednie ID artykułu który się ma pojawić po kliknięciu w link to artykuł sie nie pojawia, za to mam jakiś "forbidden". Joomla! 1.0.11 Stable.
    Uprzejmie proszę o pomoc. Z góry dziękuję


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Możesz dać link do stronki, tylko tak aby ten problem był widoczny

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-03-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://ellie.pl/index.php -> w mainmenu "Rasy kotów" -> pierwszy link na stronie "hodowle w Polsce".

    I właśnie strona z adresami hodowli jest podlinkowana do "hodowle w Polsce" i mi się nie otwiera tylko wyskakuje "forbidden" Administruje stronę przez Firefoxa bo jak robię to przez IE to mam błędy, np. w edytorze artykułów. Ale wróćmy do tych linków - nawet jak dziś próbowałam podlinkować google to też wyskakuje "forbidden". Czy to oznacza że mam jakiś poważny błąd w joomla?

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Brakuje Ci wartości Itemid w linkach, jezeli nie jest ona wstawiana automatycznie do pisz ja recznie, najlepiej aby miała ona taką samą wartośc jaki Itemid linku w menu głównym

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    20-03-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie tak zrobiłam, zmieniłam sobie edytor bo ten WYSIWYG chyba ma u mnie jakiś błąd, no i we wszystkich linkach to pozmieniałam... no i teraz wszystko działa Dziękuję za pomoc.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •