Nie, to nie jest błąd, że pytasz. I przecież otrzymałeś pomoc. I otrzymasz za każdym razem, jeśli tylko będzie można Ci pomóc.
Nie o tym był mój post.
Zdziwiłeś się po odpowiedzi, jakiej Ci udzielił @dawidryba11 i zapytałeś, jak masz dodawać tekst na stronie.
Zapomniałeś wszakże napisać, że nie tylko wprowadzałeś tekst, ale go także formatowałeś w edytorze, określając rodzaj czcionki, rozmiar czcionki i inne cechy.
Dlatego Ci napisałem, że Joomla zrobił dokładnie to, co Ty chciałeś.
Rzecz w tym, że tylko Ty dokładnie wiesz, co zrobiłeś.
Możliwe, że nie wpisywałeś i nie formatowałeś tego tekstu, tylko przekleiłeś go z jakiegoś procesora tekstu, np. z Worda. Kopiowanie zachowało formatowanie.
I co, będziemy dyskutować, czy i co Ty naprawdę zrobiłeś?
Nie będziemy.
Za wygląd strony odpowiada szablon, a nie autor tekstów i formatowanie ich w edytorze.

Nie przesadzaj też z tym byciem początkującym. Rok czasu jesteś na forum, więc trochę już wiesz, umiesz, poczytałeś.
Jednak za mało. Dlatego Ci poradziłem, byś poszukał i zainstalował szablon, który Ci będzie odpowiadał, a nie borykał się z wyzwaniem, z którym nie jesteś sobie w stanie przynajmniej na tym etapie poradzić.
Szkoda Twojego wysiłku, bo nie osiągniesz tego co chcesz, co najwyżej zaszkodzisz interesowi, któremu ta strona ma służyć.